Máte doma ekzematiky, atopiky, někoho s citlivou pokožkou se sklony k vyrážkám? Mám tu skvělého pomocníka!!! Malý syn mi začal trpět na vyrážky, osypal se a nemohli jsme se z kolotoče vymotat. Koupila jsem tyto turmalínové koule na praní a vše ustoupilo.
Víte o tom, že při kožních problémech by se mělo začít s odstraněním chemie při praní prádla, protože právě prášky, gely a aviváže jsou plné chemie, která dráždí pokožku, skrze ní prostupuje do organismu a usazuje se v játrech, plicích a dalších orgánech?
Místo chemického způsobu praní máme možnost fyzikálního – praní, založené na fyzikálních vlastnostech přírodních složek. Hlavní složkou pracího procesu je voda. Aby se odstranily špinavé skvrny je třeba rozpouštěcí schopnost vody zvýšit tím, že snížíme její povrchové napětí. U pracích prostředků je tohoto výsledku dosaženo díky působení povrchově aktivních látek. Eko-koule mají stejný účinek díky působení slabého střídavého elektromagnetického pole na vodu. Během toho, jak se turmalín ve vodě pohybuje, dochází ke vzniku elektrických mikroproudů. Ty snižují přitažlivé síly mezi molekulami vody, což zvyšuje jejich rozpouštěcí schopnost. Kovy vzácných zemin zlepšují kvalitu praní tím, že zvyšují elektrickou vodivost vody. Zeolity ji změkčují díky vstřebávání solí.
Modrá eko-koule obsahuje koloidní stříbro, které má antibakteriální vlastnosti, desinfikuje prádlo. Zelená koule obsahuje turmalín (polodrahokam s vlastním elektromagnetickým polem) a zeolit.
Po vyprání s eko-koulemi věci nejsou cítit chemickým pachem, mají čistou svěží vůni. Eko-koule jsou speciálně navrženy pro praní barevných látek. Zachovávají prádlu původní barevnost, pomáhají obnovit již zašlou svěžest barev díky rozpuštění filmu ze solí. Ze stejného důvodu jsou vyprané věci měkčí a pružnější a tak není potřeba používat aviváž.
Výhody:
– neškodné pro zdraví
– vhodné pro ekzematiky a jakékoli kožní problémy
– neobsahují tenzidy
– vhodné pro praní dětského oblečení
– šetrné k životnímu prostředí
– ekonomické (průměrná rodina ušetří ročně 10-11 000Kč)
– nahradí prací prášek i aviváž
– určeny pro 400-600 pracích cyklů (1-2 roky praní)
Více informací na www.yona.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account