Prevence je základ proti všem virům a útokům na naší imunitu
Bojíte se virových onemocnění? 
A kdo ne. Nebo aspoň do té doby, dokud se nakažený jedinec nedostane do bezprostřední blízskosti. Pak už přestává legrace. To pak i ti největší hrdinové začínají mít stažený zadek. 
Zkrátka je to individuální. Umírat strachem a zavírat se doma, to taky není řešení, ale dodržovat ohleduplnost vůči ostatním, určitě. Setkala jsem se s již s lidmi, kteří měli tak hrozný průběh, že jsem myslela, že už je ani neuvidím. Naopak pár lidí v mém okolí bylo nakažených a nic. 
Myslím, že o virech toho celkově moc nevíme, ale víme, že jsou nevyzpytatelní. 
Viry tu byly, jsou a budou. Jsou tu déle, než my a nezmizí. Takže jak na ně? Jak na ně vyzrát?
Odpověď je: ZDRAVÍ A IMUNITA   – zde na tomto webíku, je kontakt na pana Berdycha, který se vám bude velice rád věnovat.  Individuální poradenství, doporučení, výrazná sleva, cashbak a možnost slev od 23 až 63% z oficiální prodejní ceny MOC!! 
Kontaktujte bud emailem na uvedených webových stránkách, nebo na telefonu:
+420 604 80 40 40, nebo na +420 777 647 797
Doporučuji volat. V této je velice vytížen, veliké množství objednávek. Pokud se nedovoláte, piště sms, ozve se zpět. 
………………………………………………………………………………..
 
Takže jak se mám tedy orientovat v záplavě potravinových doplňků na podporu IMUNITY??   
Taky vám jde z toho hlava kolem? Mě taky, nebojte se.
Něco potřebuju, ale nevím co? Vše se mi zdá fajn, ale jak tedy vybrat to, co mi bude sedět? 
Je pravdou, že lidé mají různé zkušenosti a výsledky se stejným typem produktu. Ale taky je pravdou, pokud budete jíst vitamíny ve správném poměru, protože ne vždy hodně je dobře, tak vašemu tělu VŽDY vykonají velmi prospěšnou službu. Je důležité používat doplńky a produkty pro lokaci, kde žijete. Také podle ročního období a kde se produkt a za jakých okolností vyrábí, jaké má atesty, certifikáty, vstupní a výstupní hodnoty, jakým procesem je zpracován a zejména jeho složení. Složení je někdy náročné. Prvky napsané na obalu, leckdy vypovídají o samé chemii, ale ne vše je špatně. Chce se to trochu orientovat a opravdu to není úplně jednoduché.
Takže to zkrátím a usnadním. Hodnotím produktry, které velice viditelně pomohly mnoha lidem v mém okolí. Průběh nemoci byl rozhodně daleko lepší a uzdravení mnohokrát rychlejší, než u těch, kteří neužívali nic. Někdy máme případy, že už nemoci úplně vymyzeli z jejich života. Samozřejmě, zaleží na mnoha faktorech, ale to nechám na jindy. Doporučuji to, co mám sama odzkoušeno a užívám. 
Tak pojďme na to jednoduše a bez složitostí. Zkrátka podívejme se na to, co otestovalo miliony lidí a po čem se nemocný člověk rychleji udraví. Průběh nemoci je podstatně lepší, rychlejší a jednodušší. 
Žádný preparát nezaručí, že už nikdy nebudeme nemocní. Možná, kdybychom žili na Sibiři, otužovali bychom se, nebo naopak u moře, neměli tolik stresu, jedli každodenně čerstvé ryby, čerstvé ovoce a zeleninu bez postřiků, nehonili by jsme se k smrti, měli čas na meditování, zpívali bychom si u práce každý den atd…. no, to vše je super, ale dáte mi za pravdu, že tady a teď je to pouhé scifi…že? 
Takže tady to je, je to takový slaďoch, který je prostě na všechno. Zkrátka ho miluju. Nikdy mě nezklamal a je faktem, že já prostě nemarodím. CVD mě taky ještě nepřeválcoval, ale samozřejmě, že to nechci podcenit. To ani omylem. Pouze se zdravým rozumem, udělat vše proto, abych byla co nejvíce v pohodě. Protože ON nezmizí, je tu a zůstane tu. Takže se dopuju a snažím se, aby se dopovali i ostatní. Budu ráda, když se nadopujete i vy. Protože až uvidíte složení, tak pochopíte proč ho tak zbožňuju. 
Úžasný produkt VITAACTIVE od firmy, která je trhu již přes 35 let. To už mluví samo za sebe. Německá kvalita má ve světě svůj respekt a záruku nejlepší kvality, to je bezesporu pravda. Jejich vysoce klasifikované atesty v přísných laboratořích, mluví za své. 
Tuto firmu možná znáte. Za ty roky, udělala největší pokroky ve svém vývoji, technologiích, jako málo která jiná. Její vyjímečnost je v tom, že nerozšiřuje své řady produktů do kvantity, ale do kvality. A to je to, v čem má svůj největší benefit. Má produkty, které pokryjí přesně to, co člověk potřebuje. Obsahově nabité a produkty ‚‚spolupracují dohromady‘‘.
Lékaři ve službách kvality. 
Ano, mnoho zvučných jmen medicíny, už ví, co je dobré pro jejich pacienty a co opravdu může pomoci. Jenže…. lékař si svým způsobem nemůže moc vyskakovat… S naší firmou spolupracují, ale jména zde uvádět nebudu 🙂
Tak zde nahlídněte tomuto krasavci do útrob, čím vším vás obohatí a nepodceňte to. Jako krásný dárek k Vánocům. Darujte svým bližním ZDRAVÍ. Všimněte si výši dávek vitamínu D v kombinaci dalších druhů vitamínů. Podstatný vitamín proti dnešním nebezpečným virům  je právě vitamín D a C. 
Vybrané obsažené látky:

  21 druhů přírodních ovocných a zeleninových koncentrátů
  100 % denní dávky 10 různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselina listová), B12
  200 % denní dávky vitamínu D

Oblasti použití

  Pro imunitní systém
  Pro normální energetickou látkovou výměnu
  Pro normální funkci nervového systému

Informace o složení a nutričních hodnotách k výše uvedenému produktu na obrázku VITAACTIVE
Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Vitamíny D a B6 podporují imunitní systém, vitamín B12 podporuje buněčné dělení a vitamín B1 je nezbytný pro zdravé srdce. Všechny tyto vitamíny naleznete v produktu VitaActive.
 Složení: Koncentráty z ovoce a zeleniny (95 %, obsahující červené hrozny, jablka, višně, bezinky, černý rybíz, šípky, jahody, ostružiny, karotku, trnky, borůvky, arónové třešně, švestky, červený rybíz, rakytník, citrony, broskve, meruňky, maliny, malinoostružiník), hroznový cukr, koncentrát z rajčat, emulgátor (slunečnicový lecitin), niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, vitamín B12, biotin, vitamín D, vitamín B6, thiamin, riboflavin, kyselina listová.
Živiny Ve 100 ml V denní dávce (5 ml) % NRV* 
Vitamín D 200 µg 10 µg 200  

Vitamín E 240 mg 12 mg 100 
Thiamin 22 mg 1,1 mg 100 
Riboflavin 28 mg 1,4 mg 100 
Vitamín B6 28 mg 1,4 mg 100 
Vitamín B12 50 µg 2,5 µg 100 
Niacin (NE) 320 mg 16 mg 100 
Kyselina listová 4 000 µg 200 µg 100 
Kyselina panthotenová 120 mg 6 mg 100 
Biotin 1 000 µg 50 µg 50 

1 Thiamin a vitamín B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti.
* Referenční množství pro denní příjem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account