KetoMix dieta nabízí nově dvě příchutě omelet – pažitkovo-cibulovou a s příchutí sýra a slaniny. Obě mají maximálně snížený obsah sacharidů a obsahují jen 95 kcal. Proto jsou výborné při ketonové dietě. A jejich příprava zabere maximálně pět minut.   
Najíst se rychle, dobře a nepřibrat? To je přání nejedné ženy. Obě varianty nových KetoMix omelet jsou plné vlákniny, vitamínů, bílkovin a minerálních látek. Do těla tak dostane všechny potřebné živiny a příprava zabere maximálně pět minut. Míchaná vejce, omeletu po asijsku, čínské nudle nebo si ji dáte jen tak se zeleninou!
KetoMix omeletu s příchutí slaniny a sýra si můžete připravit jako klasickou omeletu s rukolou a špenátem nebo také à la milovaná míchaná vajíčka. Proteinové omelety se hodí jako snídaně, svačina, oběd nebo i rychlá večeře.
I během diety vyhovíte svým smyslům a přiblížíte se vašim oblíbeným jídlům. S omeletami připravíte Ramen, typické čínské nudle či asijskou omeletu. Pomocí směsi na omelety zahustíte dokonce i omáčky. V redukčním jídelníčku si tak pochutnáte na koprovce, houbovce ale i guláši.
Česká KetoMix dieta vychází z principů ketonové, proteinové a nízkosacharidové diety. Při jejím držení se kontrolovaně omezí cukr, sacharidy a první týden i tuky. Na rozdíl od jiných redukčních programů tělo nepřijde při hubnutí o svalovou hmotu. Protože KetoMix dieta využívá pro spalování energie zejména tukové zásoby. 
Neumíte si představit počítat kalorie, sacharidy a tuky při každém jídle? Nemusíte! KetoMix totiž nabízí jídla na každý den po celou dobu diety. Všechny omelety a další kvalitní proteinová jídla jsou k dostání na www.ketomix.cz.   

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account