Čerstvého sezónního a lokálního ovoce už v tomto ročním období mnoho nebude, a tak se hlásí ke slovu sušené. Pokud zvolíte ovoce sušené mrazem, máte jistotu, že v něm zůstanou všechny původní vitamíny, ale také skvělá chuť. V kombinaci s müsli jde o jednu z nejzdravějších snídaní.

Sušení ovoce mrazem je populární způsob úpravy ovoce, při kterém zůstanou veškeré vitamíny a minerály zachovány. Zůstává i autentická šťavnatá chuť. Stačí ho navíc jen troška – například dvě velké hrsti plátků mrazem sušených broskví odpovídají třeba šesti celým čerstvým plodům.

Takto sušené ovoce můžete jíst samotné, i když tady hrozí, že ho sníte zbytečně mnoho. Ideální proto je dát si jej k snídani s miskou müsli. Česká značka Bonavita nabízí již umíchaný mix Müsli s lesním ovocem.

Obsažené maliny, borůvky a klikvy jsou mrazem sušené, a tak se můžete spolehnout na dokonale svěží chuť i přísun vitamínů. Celozrnné ovesné vločky zase tělu dodají potřebnou vlákninu.

Zalijte křupavé müsli mlékem nebo jogurtem a během vteřiny máte velmi zdravou a chutnou snídani. Kdybyste chtěli malou obměnu, ochuťte ranní misku ještě medem, přidejte ořechy nebo skořici.

Müsli s lesním ovocem, Bonavita, 35,90 Kč

Výrobky je možné zakoupit na: www.eshop.bonavita.cz

Česká značka Bonavita sleduje moderní trendy zdravé výživy a racionální stravy již od roku 1991. Vyrábí snídaňové cereálie, ovesné kaše, cereální tyčinky či sójové výrobky.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account