Naše poradna dostala nový look! Naším přáním je, abyste se u nás cítili příjemně a bezpečně. Proto naše prostory mělnického institutu prošly citlivou rekonstrukcí a jemnými detaily jsme se snažili vytvořit pro vás co nejpříjemnější prostředí.
???? Lenka Pelechová – poradí vám na cestě za rodinou, její specializací je poradenství z oblasti IVF, ale také například pomoc při vyrovnáváním se se ztrátou miminka… Zaměřuje se na psychosociální poradenství a pomůže vám v akutní krizové situaci (Mělník ale také po dohodě Praha a Brno)
???? Renata Siranová – primárně se zaměřuje na psychoterapii a poradenství v rámci rodiny a dítěte jako celku, s využitím různých terapeutických technik včetně arteterapie. Pomůže Vám v překonání těžkých životních situací různého charakteru a dodá vám ztracenou jistotu (Mělník, možnost i v Praze)
???? Miluše Danešová – máte nízké sebevědomí, zažíváte krizi nebo vás trápí vaše sociální situace, hledáte oporu při výchově dětí či mediátora pro nefunkční vztahy? Neváhejte se obrátit na Mílu, která se věnuje individuální nebo párové psychoterapii a koučinku (Mělník, Most, příp. Litoměřice).
Těší se na vás celý náš tým! Neváhejte nás kontaktovat www.ipsp.cz/specialiste
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account