Začněte žít život s chutí, radostí a lehkostí. Borůvky vás vyživují na všech úrovních, fyzické, emoční i duchovní.
 
Možná máte pocit, že vám život, prostřednictvím druhých, neustále hází klacky pod nohy. Jste z toho vyčerpaní, zlomení a bez energie. Možná se na život zlobíte, a rozhodně nemáte chuť s ním kamarádit. Pak je nejlepší čas na to vrátit si chuť do života. Jak? Třeba prostřednictvím borůvek.
Možná vám to teď tak nepřijde, ale věřte, že vás život podporuje na každém vašem kroku. Lesní borůvky jsou darem od života a my ho přitom přehlížíme.

Lesní borůvky přežily extrémní podmínky a staly se tak odborníky na přežití pod tlakem. A tuto schopnost nám konzumací předávají.

A tak přestože se může zdát, že vás život trénuje tvrději, než ostatní, že se život proti vám spiknul, opak je pravdou. Stačí si jen správně všímat.
Každý sportovec ví, že ten nejtvrdší trenér, je vždycky nejlepší. A v samotném životě je to stejné. Nejvyšší životní inteligence ví, že můžete být lepší, že musíte být silnější, odolnější, vytrvalejší. Chce z vás vymáčknout to nejlepší! To nejlepší pro vás i pro druhé. Abyste ze sebe světu předali to nejlepší.
Každý má na tomto světě svůj úkol, a abyste ho mohli splnit, musíte být vnitřně silní a odolní. Velkými pomocníky vám v tom jsou právě lesní borůvky.
Myslete na to, až je budete drtit ve smothie, rozmačkávat vidličkou nebo vymačkávat šťávu v odšťavňovači, abyste z nich získali životadárnou tekutinu. Výživnou tekutinu, která má sílu postavit vás na nohy. Život používá podobnou taktiku. Jen tak z vás vymáčkne to nejlepší. Borůvky jsou v takových chvílích pro vás to nejlepší!
happybirthDay(3)A ač se zdá nemožné, získat v tuto dobu lesní borůvky, věřte, že na vás čekají zmrazené v každém supermarketu. Zařazujete je pravidelně do svého jídelníčku nebo si je dopřejete jednou za rok, když zabloudíte do lesa?
Borůvky vás vyživují na všech úrovních. Fyzické, emoční i duchovní. Díky tomu, že přežily různé živly, se jim hluboko v buňkách uložila moudrost, jak přežít v obtížných podmínkách. A tato schopnost se stane vaší součástí, když je budete pravidelně konzumovat. Znáte chutnější, radostnější a jednodušší způsob, jak čelit životním nástrahám? Život nemusí být za každou cenu komplikovaný a složitý.
Borůvky jsou tajemstvím nových začátků.
snow-3198164__340Život je změna. Změny na nás čekají na každém rohu, bránit se jim není moudré, být na ně připravení ano. Pokud vám v životě něco nevyhovuje, je potřeba udělat změnu. Život není o utrpení a trápení, stagnaci. Život je o změně.
Lidé obecně nemají moc rádi změny, a tak je k nim mnohdy „donutí“ sám život. Už vás někdo k něčemu co nechcete donutil láskyplně? A přesto vám vzápětí život láskyplně dává na pomoc borůvky. Přijměte tento dar od života a využívejte životadárnou sílu borůvek. Získáte jejich pravidelnou konzumací dostatek odvahy, odhodlání a vnitřní síly ustát jakoukoliv životní situaci.

Spojte inteligenci svého těla s inteligencí přírody a dosáhněte nemožného.

TIP, jak zařadit borůvky pravidelně do svého života?
Dávejte si ke svačině výživné banánovo-borůvkové smothie. Mňam! ;-)
Banány jsou ovocem radosti a stejně jako borůvky, které mají v sobě spoustu vitamínů, minerálů a antioxidantů, posilují lidskou psychiku. Život vás má rád.
Žijte život s chutí, radostí, pohodou a lehkostí.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account