105

Pokud chcete vstoupit do světa focení a modelingu, měly byste určitě znát základní termíny s touto branží spojených. My bychom vám ty nejdůležitější pojmy a termíny v následujícím seriálu rádi vysvětlili. Věřte nám, že je dobré tyto termíny znát.
Někteří lidé totiž velmi rádi slovíčkaří, však to znáte určitě ze svého života. A nechcete přeci vypadat na castingu tak, jako že jste nováček. Pro lepší pocit a následný výraz před objektivem si nastudujte náš seriál, který jsme společně s produkcí soutěže Czech&Slovak PhotoGirl připravili.
Book – Neboli také portfolio, je nejdůležitějším prvkem základní výbavy každé modelky. Měl by obsahovat výběr toho nejlepšího, co jste kdy nafotila a tím pádem vás dostatečně kvalitně reprezentovat. Nejlépe, abyste měli fotografie od několika fotografů a ještě lepší je mít i líčení na fotografiích od různých maskérů. Kromě nejlepších fotek je dobré přiložit také úspěchy, například pokud jste byla někde v časopisu nebo na internetu, v reklamě. Pozor, neplést si Book s pořízením Fototestu!
Fototest – Fototest je sbírka fotografií, která by měla udávat základní představu o možnostech modelky, fotogeničnosti…číst dále

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account