Soutěž Fitness roku & Trenér roku je jediná anketa v České republice, která veřejnosti představuje kvalitní a skutečně profesionální trenéry a fitness kluby.
Pro běžného rekreačního sportovce nebo naprostého laika je velmi obtížné zorientovat se v široké nabídce a poznat, kde je skutečná kvalita a kde jen dobrý marketing. Fitek a trenérů je v Čechách na tisíce, ale je to jako s přebíráním zrna od plev. “Soutěž Fitness roku & Trenér roku jsem tedy založil z důvodu ukázat úspěšné projekty a trenéry ve fitness a také pomoci jim, aby získali více klientů,” říká zakladatel ankety Karel Janoušek. “Protože i prostřednictvím soutěže se mohou více ukázat ve svém okolí a být díky tomu první volbou, když klient uvažuje, kam či ke komu si půjde zacvičit.”
Více než 10 000 hlasujících
Do soutěže se může zapojit jakékoliv fitko na území České republiky, nebo trenér, který zde působí. Jak probíhá hlasování? V prvním kole, které bylo spuštěno 16. 9. 2019, hlasuje veřejnost na stránkách www.fitnessroku.cz pomocí e-mailu (1 ověřený e-mail = 1 hlas, více hlasů ze stejného mailu se nezapočítává). Do finále se dostává 10 nejúspěšnějších, z nichž již vybírá odborná porota. V předchozím ročníku se zapojilo více než 10 000 hlasujících, což ukazuje na enormní zájem o oblast fitness v České republice. Oficiální vyhlášení vítězů pak proběhne na galavečeru 8. 11. 2019 v rámci konference Fitness Business Day v pražském wellness hotelu Step.
Veřejnost může získat volné vstupy či trénink zdarma
“Soutěž má za cíl ukázat lidem zajímavá fitka a trenéry v jejich okolí a dát jim možnost lépe je poznat. Třeba i díky tomu, že řada fitek dává jako motivaci vstupy na vyzkoušení zdarma nebo týden tréninků s trenérem zdarma,” vysvětluje význam soutěže její zakladatel Karel Jarušek. “Klient si tak může snadno a bez závazků vyzkoušet, co ho zajímá. Fitka a trenéři pak motivují hlasující návštěvníky i tím, že mohou vyhrát například roční permanentku nebo členství a spoustu dalších hodnotných cen přímo v místě jejich bydliště či práce.”
Vyhrává osobní přístup a kvalita
Důležitost této ankety a zároveň fakt, že podobné hodnocení v České republice dlouho chybělo, potvrzuje i vítězka z kategorie trenérů prvního ročníku Lea Vršecká. “Získat titul Trenér roku je pro trenéra velká motivace. Jde o skutečně prestižní ocenění. Nic podobného u nás dosud nebylo. Klienti se pak na takového trenéra mohou s důvěrou obracet, protože si jsou jisti, že má dostatek potřebných znalostí a zkušeností pro to, aby jim mohl být dobrým průvodcem na cestě za jejich vysněným cílem,” říká trenérka. Vítězné fitko z předchozího ročníku zase vyvrátilo fakt, že “vyhrát” mohou jen ti největší a nejsilnější. Vítězem se totiž stalo rodinné fitness centrum Sport Perfect z Opavy, které vede Věra Macošková. “Jsme rodinné fitness centrum, snažíme se o osobní přístup ke klientům. I tak se dá vyhrát Fitness roku.”
Výtěžek z celé ankety bude mít i společenský a dobročinný přesah. Minimálně 10% ze získané částky za registrace půjde na podporu bývalého sportovce a maséra české reprezentace ve fotbalu i futsalu, Vládi Mikuláše (na fotografii č. 3 a 4), který již tři roky trpí zákeřným onemocněním ALS, amyotrofickou laterární sklerózou. Je to mimořádně statečný a laskavý člověk, který předloni získal i jednu z cen Českého klubu fair play.  Přejeme mu i nadále hodně sil. *heart*
Eva

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account