Příběh mého hubnutí/zdravého stravování – když jsem uviděla na portále ženy s.r.o. testování s Metabolic Balance, bylo rozhodnuto. Už dlouho jsem po téhle variantě zdravého životního stylu a s tím i zhubnutí pokukovala. Jen nebyl asi dostatek odvahy, zato byl dostatek výmluv…..
 
Než jsem se rozhodla, můj zdravotní stav nebyl nic moc…dobrala jsem antibiotika, cítila se unavená. Po nočním spánku jsem vstávala ještě unavenější, než jsem si šla lehnout, odpoledne po obědě jsem si musela jít se synem zase odpočinout. Nestačil ani 2hodinový spánek. K tomu bolesti zad, občas bolest hlavy, lámání nehtů a vypadávání vlasů. Už toho bylo dost a bylo na čase začít se sebou něco dělat, dělat něco pro sebe…..
 
Navštívila jsem Irenku Honzákovou, došla na odběr krve a za pár dní už jsem si mohla vyzvednout svůj nový jídelníček…
 
24.2.2018 jsem si dala první rýžový den a začala s očistou těla. Prvních pár dní jsem necítila vůbec žádnou změnu. Po cca prvním týdnu se můj stav začal rapidně lepšit. Únava? Co to je? Už si nepotřebuji jít lehnout po obědě. 🙂 Konečně začínám fungovat nejen na „automatického pilota“.
 
Po zhruba 10 týdech s programem Metabolic Balance, jsem zaznamenala lehké výsledky (-8kg a pár centimetrů) pár dnů hřešení, kdy se váha nehnula ani nahoru ani dolů, ale únavu jsem začala cítit skoro okamžitě. 
 
Dnes 25.6.2018 po 17 týdnech (4 týdnech naprosté anarchie jak ve stravování, tak v pohybu) jsem se zase vrátila do druhé fáze a výsledky jsou už trochu vidět, ale hlavně cítit. Kalhoty už nosím velikost 42 (původně 44-46) ;).
 
Na Metabolic Balance mě nadchlo, že nemusím mít nařízeného budíka 5x denně, aby mi připomněl, že „mám hlad“ a je na čase něco sníst. Jídlo po 5ti hodinách mi stačí, nemám potřebu se ničím dojídat, ani čokoládou ne 🙂 hlad začnu cítit samovolně, ne na povel budíku a navíc po návštěvě kurzu vaření s MB u Irenky Honzákové začínám opravdu vařit a jíst zdravě a přitom chutně. Hlívové karbanátky, květáková rýže, celerová kaše a zapečená jablíčka s máslem z tygřího ořechu jsou vynikající. Teď už mám doma i novou knížku Metabolic balance kuchařka a recepty jsou výborné a jednoduché.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account