cartoon-1299599
 
Začátek léta. Teploměr poprvé za rok dosahuje teplot kolem 27 stupňů a letos to vypadá i na květnové teplotní rekordy. Je víc než jasné, že už zabrousíme letního šatníku! A začneme nosit šaty. Konečně!  I já jsem to včera nadšeně udělala. Nicméně, vsadím se s vámi o kilo sushi, že to máte stejně jako já:po té, co jsem po zimě poprvé oblékla své výrazné zelené/červené/jakékoliv šaty, rozhodně jsem v nich nevypadala tak, jak jsem si představovala, že vypadat budu. Respektive, rozhodně jsem se tak necítila. Běloba na mé kůži po zimě ještě víc přitahovala pozornost na to, že všechno co nemá být široké, široké rozhodně je a že to,  co má být měkké, hebké a bez celulitidy takové rozhodně není. Jak vyzrát na po-zimní tělíčka a  nemuset se péct v džínách a mikině, co všechno schová? Moje tipy se dozvíte v dnešním článku. Takže voiala, tady jsou:
 
1. vykašlat se na to
Jasně, rada nad zlato. Vykašlat se na to, že sem tam vykoukne něco co byste nechtěly.  Dobře se řekne, ale hůř dělá 😉 Pro ty, kterým to nepomohlo, čtěte dál.
2. šaty  ano, ale ty ve variantě maxi/tedy dlouhé
Svoje první dlouhé šaty jsem si koupila loni na konci letní sezony (Tedy kromě těch co jsem měla do tanečních  a těch, které jsem si pořídila, když mi bylo třináct a leckdo mě zařadil do anorektických chudinek, což se mi teď se vší skromností nestává :-)) Když jsem je loni na konci sezony vzala poprvé na sebe, měla jsem jakýsi pocit nekomfortu, že toho moc zakryjí a jestli zbytečně nezakrývají moje úzká lýtka, docela dobrý pas…Ale když na ně letos koukám s odstupem – nezakrývají  moc. Jen vše neprozrazují. 😉 A to se může zatraceně hodit. 🙂
Untitled design (1)
Tahle jejich vlastnost se nám báječně hodí na začátku léta, kdy čekáme než se opálíme, sluníčko pak vyšisuje některé nedostatky a léto nás tak nějak zkrásní.Výhoda dlouhých šatů je v tom, že zakryjí boky a celkově prodlouží postavu.  To první se hodí snad každé a to druhé se mi hodí rozhodně 🙂  Pro málo výrazný pas jsou například ideální šaty přestřižené pod prsy. A výrazný barevný vzor odvádí pozornost od dalších malých nedostatků. Nahaté jsou v nich jen ruce. Zatímco nožky, které jsme ještě nestihli  vypilovat, jen tak proplouvají mezi záplavou lehkých  dlouhých vln z šatů. A při tom se můžete cítit jako princezna. A přiznejme si, která z nás se ráda necítí jako princezna, když může? Víc takových kousků šatníku!
Untitled design
Jak a kde na dlouhé šaty v reálu? Koukněte na moje tipy níže:

Get the look:⇓⇓⇓

HM: výběr dlouhých šatů
Zara : výběr dlouhých šatů
Mango: výběr dlouhých šatů
Užijte si svoje první letošní šaty a ty báječné teploty. Krásný začátek léta všem  😉
 Vaše Zuzka

PS: Už to víte? Vyhlašujeme boj za krásu žen! Tu vnější i tu vnitřní 🙂 Podpořte jej taky. Dejte like fan page „Spokojená jsem krásná, krásná jsem spokojená“. Chtějme více spokojených a krásných žen 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account