Podzim je obdobím, kdy je dobré podpořit imunitu našeho organismu. Imunitní systém je tvořen sítí navzájem propojených orgánů a buněk, které jsou základem pro lidské zdraví a chrání naše tělo před vnitřními i vnějšími vlivy. Imunitní systém pracuje nepřetržitě a tak vyžaduje naší péči.  Pro dobře fungující a silný imunitní systém je důležitá pravidelná fyzická aktivita, dostatek spánku a vyvážená strava, která obsahuje všechny živiny, vitamíny, minerální látky a fytonutrienty.
Denně se setkávám s mnoha lidmi a musím se přiznat, že první dva roky mé praxe byla rýma a kašel mými věrnými přáteli. 🙂 Vyzkoušela jsem snad vše – od babských rad po léčiva. Již několik let nejen mne, ale i mé rodině pomáhá doplněk stravy Orthomol Immun. Ráda ho při rekonvalescenci po operacích, akutních i chronických infekcích nebo po onkologické léčbě doporučuji svým klientům Dietologických center.
Proč doporučuji Orthomol Immun? Orthomol Immun byl vyroben v souladu s ortomolekulární medicínou, vědním oborem, který se zabývá přesným složením potravin a jejich vlivem na zdraví člověka. S tímto poznatkem, že velmi přesné složení potravin má na organismus zásadní vliv, přišel poprvé dr. Linus Pauling, dvojnásobný laureát Nobelovy ceny. Díky poznatkům ortomolekulární medicíny má Orthomol Immun skvělé složení. Obsahuje tak velké množství vitamínu C, jaké je ve 2 kilogramech pomerančů. Dále je zdrojem vitamínu E, vitamínů skupiny B, směsi karotenoidu, bioflavonoidů, vitamínu A, stopových prvků zinku, železa, selenu, mědi a manganu. Tyto prvky nejen pozitivně ovlivňují aktivitu imunitních buněk, ale podporují i energetický metabolismus. Jako jeden z mála doplňků stravy obsahuje Orthomol Immun fytonutrienty, látky přirozeně se vyskytující v rostlinách, ovoci a zelenině, které zvyšují vstřebatelnost a využitelnost vitamínů a minerálních látek a samy jsou antioxidanty.
Jaké jsou další výhody Orthomol Immun? Za další výhodu jako odborník na výživu považuji formu podání. Užití doplňku stravy ve formě roztoku zvyšuje využitelnost látek. Orthomol Immun je ve formě prášku zabalen do sáčku, který si mohu vzít všude s sebou. Před použitím stačí naředit vodou a vypít. Nápoj je velmi lahodný a chutná nejen mně, ale i mojí dceři. Děti od dvanácti let mohou rovněž tento doplněk stravy pravidelně užívat pro podporu imunity.
A pokud skončí období nachlazení a chřipek, stačí přejít k některému z dalších doplňků stravy od společnosti Orthomol. Pro nás ženy je nejvhodnější Orthomol Vital F – produkt sestavený přímo pro ženy, ale ráda při sportu využívám i Orthomol Sport. Je skvělé, že portfolio doplňků stravy od této firmy se stále rozšiřuje a specializuje například produktem Orthomol Arthro Plus nebo Orthomol Natal – určený pro maminky.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account