Lucky Alvin, český výrobce oříškových krémů, oříšků a oříškových mouk, představuje oříškový krém s arašídy a bílou čokoládou, na kterém si jednoduše vytvoříte závislost.
Oříškový krém Lucky Alvin s arašídy a bílou čokoládou je vyroben pouze ze dvou surovin – na sucho upražených výběrových arašídů a belgické čokolády bez přidaného cukru. Jemná smetanová textura a plná chuť argentinských arašídů se dokonale snoubí s kvalitní belgickou čokoládou s lehkým náznakem karamelu. Chuťový požitek je doladěn přírodní vanilkou Bourbon.
Produkty Lucky Alvin neobsahují palmový olej, přidaný cukr ani lepek a pochutnají si na nich také vegetariáni.
Lucky Alvin arašídy + bílá čokoláda 330 g, 149 Kč. Tento produkt získal mezinárodní ocenění Great Taste Award.
Ocenění Great Taste Award lze přirovnat k filmovým Oscarům ve světě gurmánů. Britská asociace Guild of Fine Food ji každoročně uděluje těm nejkvalitnějším a nejchutnějším potravinovým výrobkům v příslušné kategorii. Great Taste představuje unikátní známku kvality udělovanou znalci.
Výrobek je možné koupit na: www.luckyalvin.cz
O značce Lucky Alvin
Filosofií české značky Lucky Alvin je být co nejmilejší k lidskému tělu a co nejšetrnější k přírodě kolem nás. Proto si Lucky Alvin můžete vychutnat ze skla a ne z plastu, suroviny jsou pečlivě vybírány od certifikovaných výrobců, kde je na prvním místě kvalita a chuť. Snaží se eliminovat jakékoliv zbytečné látky, nepřidávají žádné oleje, stabilizátory, nebo cukr. Prioritou je zachovat tu nejčistější a nejkvalitnější potravinu, která bude pro naše tělo prospěšná v každém věku. Proto je Lucky Alvin jedinečný nejen svou recepturou, ale také složením.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account