Abraka Dabra Koupací elixír
Na základě recenzí se dost často rozhoduji, jestli si nějaký produkt nakonec koupím nebo ne. Na reklamy totiž nedám, osobní zkušenosti jsou pro mě tou nejlepší reklamou. Proto jsem se rozhodla sepsat tuto. Možná totiž někomu pomůže při rozhodování.
Koupací elixír mi byl v obchodě Havlíkovy přírodní apotéky nabídnut, když jsem si stěžovala na věčně suché ruce během zimy. Paní prodavačka mi při představování výrobku kromě jiného řekla, že jej lidé používají také na mytí obličeje. Na což  by si ale ona osobně prý netroufla.
Začala jsem tedy elixír používat na mytí rukou, jak mi bylo doporučeno. Bylo na nich vidět, že je tato změna zřejmě velmi potěšila, protože jejich typické „zimní potíže“ vymizely. No a tehdy mi hlavou blýskla věta paní prodavačky o obličeji.
Proč jsem Koupací elixír začala používat na obličej?
Co se týče čištění obličeje, nemohla jsem najít přípravek, po kterém  by obličej nevypadal, jakoby se nějaký nepřítel vkradl do koupelny a tajně mi do něj nepřimíchal něco, co mi způsobovalo podráždění, začervenání a celkově nevzhledně vypadající pokožku. Nebo hůř, jako bych omylem použila nějaký čistič na koupelny. A jak se všude říká, čistý, hydratovaný a vůbec svěže vypadající obličej je prostě základ. Bez něj nepomůže ani sebelepší make-up k tomu, aby zakryl nedostatky.
Řekla jsem si proto, že když produkt říká, že je určen pro šetrné mytí citlivé pokožky celého těla a to hlavně dětí, není důvod, proč by měl na obličeji napáchat nějaké škody. Přinejhorším jsem měla v lékárničce nachystanou mast s antibiotiky.
Navíc ani ve složení jsem neobjevila nic, co by mě odrazovalo od použití na obličej:
Koupací elixír_konzistence
 
 
Makadamiový olej- o jeho složení jsem se dočetla, že je podobné lidskému kožnímu mazu, poskytuje výživu, navíc je to zdroj vitamínů A, B a E a kromě nich i minerálů- selenu a zinku.
Arganový olej KOSHER- označován jako nejvzácnější olej světa. Stejně jako první jmenovaný bohatý na vitamíny a navíc pokožku vyživuje a hydratuje.
Vitamín E (Tocopherol)- důležitý antioxidant, který chrání buňky před negativními účinky volných radikálů.
Příjemnou, avšak zcela lehkou vůni tomuto gelu dodává levandule. Kromě vůně má samozřejmě i své vlastní pozitivní účinky, jak na pleť, tak i na mysl (uklidňuje). A nejde nepochválit jemnou gelovou konzistenci, ta po namočení vytvoří bílou emulzi, která šetrně smyje nečistoty. 
Odhodlala jsem se tedy a použila jej na mytí obličeje. Následující den mě čekalo milé překvapení, mast s antibiotiky (ani jiná záchrana na kosmetické přešlapy) nebyla potřeba. Nebylo nutné ji použít ani ten následující..a vlastně ani žádný jiný..
Musím říct, že použití na obličej byl ten nejlepší nápad, který jsem měla a jsem ráda, že jsem se od něj nenechala v obchodě odradit. *heart*
Výrobek musím pochválit také za obal, je totiž nejen šetrný k přírodě, ale zároveň i dobře vypadá.Takže není pravda to, co se říká, že výrobek buď hezky vypadá a není účinný a nebo když  je účinný, určitě se neschovává v atraktivním obalu. 
Obal
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account