Utíká to sice jako voda, jsem už v druhém týdnu transformačního cyklu, ale krize přišla rychleji, než jsem čekala. V pátek jsem po týdenním sepisování jídelníčku byla upozorněna na to, že kafe není jídlo. Musím přiznat, že se mi trochu otřásl svět a noc na sobotu by se nedala v žádném případě popsat jako klidná.
Jsem ve fázi poznávání sebe samé a vlastně probíhá něco takového, jako je posouvání vlastních limitů. Je to těžké, ale myslím, že mnohem hůř je na tom moje lednička. Zažívá teď něco strašného a vůbec nevím, jestli to společně zvládneme. Po sobotním nákupu se v ní ocitly věci, které jen marně připomínají její standardní a obvyklou výbavu. Zelenina, jogurty a odtučněné cosi, pomalu ale jistě vytlačují to, co tam v tuto chvíli být nesmí. V rohu se ještě krčí sklenice se škvarkovým sádlem a mrazák obsahuje několik sad jitrnic a jelit, ale i na ty dojde.
Byť nejsem milovník sladkého, což mi toto období značně usnadňuje, včera jsem se přistihla u toho, že intenzivně myslím na dortík. Jakýkoli dortík! Vyděsila jsem se a na internetu našla recept na ovesné sušenky, které jsem vytunila kokosem a trochou kakaa. Nicméně chuť na sladké, vlastně na cokoli, mě přešla ve chvíli, kdy jsem tento ultrazdravý skvost ochutnala. Totální absence cukru mě utvrdila v tom, že dortík prostě nahradit nelze!
A s tímto mottem začínám svůj další týden. Držte palce!
PS: Začala jsem si fotit jídlo. V nejhorších chvílích se dívám na fotky a vzpomínám na lepší časy. 
A pokud máte typ na nějaké poživatelné sladkosti, které bych si mohla bez výčitek vychutnat, tak budu ráda za každý tip 🙂
Přeji pěkný den, holky!
Monika

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account