Myslím, že se shodneme, že chce být každá z nás krásná a mít štíhlou postavu. Ideál krásy se v průběhu let měnil, ale dnes mají zjevně navrch štíhlé ženy, které mají tuk jenom v těch žádoucích partiích. Každá z nás vede svůj velký marný boj proti ukládání tuku v nevhodných partiích odlišným způsobem. Některé ženy usilovně cvičí, některé zase drží permanentní hladovku, ale ani jedna z metod není zrovna lákavá. Navíc, každý má tělo jinak stavěné a některým ženám se tuk ukládá do stehen či na břicho, i když mají zbytek těla vyzáblý na kost. Pro hodně žen je to frustrující a nezřídka rozpouští svůj splín z velkého zadečku či silných stehen ve zrmzlině či v v čokoládě. A tak se kruh uzavírá.
Proto se dnes podíváme, jaké existují metody bezbolestné liposukce, která si v efektivitě nezadá s chirurgickou liposukcí a přitom se provádí ambulatně a není potřeba rekonvalescence. 
Kryolipolýza
Kryolipolýza je, jak už název napovídá, liposukce zmražením. Tato liposukce je založená na řízeném zmražení tukové tkáně. Přístroj KRYOLIPO způsobí desktrukci obsahu tukových buněk a jejich rozpad. Odumřelé tukové buňky odejdou z těla lymfatickým systémem. Úbytek tkáně je alespoň 25%.
Radiofrekvenční liposukce.
Při radiofrekvenční liposukci dochází k redukci tuku působením radiofrekvence a ultrazvuku. Po zákroku není potřeba rekonvalescence. Sekundárním jevem radiofrekvenční a ultrazvukové celulitidy je zvýšení elasticity kůže a zmírnění celulitidy. Radiofrekvenční liposukci je pro maximální efekt nutné opakovat 4x – 6x s týdenním intervalem. Tuto technologii vyvinula americká firma Exilis.
Obě metody jsou srovnatelné a ani jedna z nich nepotřebuje rekonvalescenci. Záleží jen na vás, kterou metodu zvolíte.
Držím Vám palce v boji s podkožním tukem!

1 Komentář
  1. NelaVávrová 6 měsíců ago

    Zajímavé.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account