Příběh s pořadovým číslem 58 se odehrál 14. 8. 2020.
To slaví narozeniny můj strýc Ing. Petr Vorel st.
(Ano, ten z KV, jenž se jal mě učit mazání chlebu čímkoli mňamkoidním tak precizně, že to sice pocitově trvalo věčnost,
ale dal mi tím do života dar obrovského rozměru = trpělivosti).
Ale zpátky k onomu příběhu:
Sedíme na terase s výhledem do golfového ráje na Praze 5 –
v Motole. A opět po kratší době se mi v zádech objeví Markéta Šubrtová st., proběhne tradiční konverzace a v jejím pomyslném závěru se bavíme o projektu E. V. Č. A …. pohybu a dětech, jak je PROSPĚŠNÝ A POTŘEBNÝ.
Tato skvělá golfistka říká: “A co mám dělat já? Co mi doporučíš?” (Mám ráda, když si rovnou řeknete, žádné zbytečné chození kolem). Poprosím ji, ať se postaví kousek dál a narovná se. Ihned učiní. Sdělím jí, že potřebuje začít základní pozicí nesoucí název STOJÍCÍ SOCHA a k tomu přidávám DECHOVOU NAUKU a vysvětluji proč. Diagnostikuji, co dělá a čemu se má vyvarovat. (Přidanou hodnotu psychosomatiky vynechávám, tuším, že si ji dokáže srovnat sama pílí a praktikováním doporučené pozice). Po precizním provedení ji sdělují, že až toto zvládne, můžeme to posunout dál. Pro ni samotnou je to neSMÍRně důležité. Ještě si chvilku povídáme. Poté přichází klient v podobě roztomilého klučiny se svým intuitivním tatínkem
a odcházejí trénovat, každý se svým/ za svým trenérem.
Po nějaké hodince se potkáváme společně na cvičných plochách,
i já se rozhodla odpálit si pár míčků, ale hlavně se dle svých metod rozpohybovat a jít tak příkladem všem, kteří jsou kolem. Markét akorát z krátké hry přešla se svým svěřencem na driving.
Poctivě se mu věnovala a snažila se o precizní provedení u chlapce, jenž je čerstvě ve věku školní docházky. Chvilku jsem je pozorovala
a navrhla ať si udělají pohybovou pozici PÁV. Oběma bude velmi přínosná. Postavila jsem se sama do pozice ať ji ukáži a oba ji mohou napodobit. Celé to trvalo 4 minuty. Ihned mi sdělili, kde to cítí a co to s nimi dělá. (V případě, že to budou pravidelně praktikovat, mají vyhráno tam, kde potřebují). Mohou žít bez bolestí a nevědomosti.
A to je základ, který ocení kdokoli, ať je jakéhokoli věku.
Na další příběh si tradičně počkáte několik dní.
Již víte, že vychází vždy k desátému, dvacátému a třicátému dni
v měsíci.
Vy, kteří máte chuť příběhy raději poslouchat než je číst, víte, že jej najdete na mém YouTube kanále: Wanda Vorlová.

Krásné dny Vám všem. WV.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account