Občas se mi stane i něco příjemného a tak jsem byla zařazena na testování ovesné kaše na mém oblíbeném webu zenysro. To ve mně probudilo vzpomínku na jednu velmi inspirativní lektorku z jednoho mých kurzů, která nám kladla na srdce, že snídání ovesných kaší je velice zdravé.

Shodou okolností  ten den 3. 5. připadá na oslavu svátku Den Slunce. Jedním z hlavních důvodů, proč vznikl tento den, je význam sluneční energie pro planetu Země jakožto hvězdy, která je nejblíže naší planety. Slunce nám dodává energii a probouzí vše živé.
I nám návštěva v Pracovně ženy s.r.o. v Praze dodala pozitivní energii a probudila opět k životu. Jela jsem tam se svojí kamarádkou a byly jsme mile překvapeny útulným prostředím a laskavým přístupem.
Cvičení jógy nás provází naším každodenním životem již několik let, a tak jsme se s radostí zúčastnily i jedné ukázkové lekce paní  Lenky Fučíkové. Tak nepočítala jsem s tím, že se tam bude i cvičit, takže se paní lektorka podivovala nad mým úborem v podobě květovaných šatů. Nu což, každé protažení těla je dobré.
Kromě toho jsme si mohly vyzkoušet čakrové oleje pro rovnováhu energie. Dokonce jsem si mohla vyzkoušet i olej Třetího oka, který jsem si vehementně vetřela do čela,  abych viděla pořádně do dáli.
To jsem potřebovala, protože poté následovala přednáška s výživovou poradkyní Štepánkou Čápovou. To byla voda na náš mlejn pro nás dvě,  jakožto maminek dětí školou povinných,  a hned bychom její kurzy zdravého vaření zařadily i na naši školu.
Velmi inspirativní. Kromě toho paní Štěpánka Čápová na svých webových stránkách publikuje e- knihu „ Pohádka o cukrových panáčcích“, kterou jsem si večer po příjezdu stáhla a zcela určitě jí použiji ve výchově svého povedeného synáčka. Ten sice to sladké tolik nemusí, ale stále je co zlepšovat.
Celkově jsme v Pracovně ženy s.r.o. strávily asi dvě hodiny a kromě ovesné kaše na ochutnání jsme si odnesly i příjemné zážitky s inspirativními  ženami. Byla to vlastně taková naše oslava Dne Slunce. Ostatně se zdravou výživou spojenou s vhodným cvičením se každý den může stát slunečnější.
Neskutečná energie, úžasné prostory a skvělá inspirace.
Děkujeme za příjemně strávené dopoledne.*enzo*
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account