Chcete pravidelně cvičit a nevíte, jak začít? Nebo už nějakou dobu cvičíte a došla vám inspirace? Inspirujte se metodou Fit Pain Free. Díky jednoduchým cvikům se může zapojit opravdu každý. Pravidelné protahování a správná kombinace jednotlivých cviků vás může, stejně jako mnoho našich klientů, zbavit i dlouhodobé bolesti. Připojte se k nám na pravidelné online lekce Fit Pain Free

Motivujte sebe i ostatní
Co donutí člověka vstát z gauče, rozložit si podložku a začít cvičit doma? Odpověď je jednoduchá! Skupinové online lekce. Společná cvičení nás více motivují a donutí nás cvičit i ve dny, kdy se nám opravdu nic dělat nechce. Zároveň uděláte něco pro své zdraví a po cvičení ze sebe budete mít skvělý pocit. Nebojte se také zapojit svého partnera, partnerku nebo členy rodiny!
Právě teď máte navíc jedinečnou možnost získat zvýhodněnou nabídku lekcí. Lekce začaly 20.4. a pokračují do 20.5. Cvičit můžete v pondělí nebo ve středu vždy od 19:00 – 20:00. Připravujeme pro vás i další zajímavý online kurz. O podrobnosti se s vámi podělíme brzy!
Cviky Fit Pain Free jsou snadné, ale účinné, a proto je zvládne i úplný začátečník. Ke cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení, postačí vám pouze podložka a pohodlné oblečení. Udělejte něco pro své zdraví i vy!

O metodě Fit Pain Free
Fit Pain Free je metoda izolovaného cvičení, která se zaměřuje na jednotlivé svaly tak, aby každý z nich pracoval správně. Pokud je totiž každý sval správně posílený a protažený, nezatěžuje ostatní svaly ani klouby a nic nás nebolí.
Lektoři Fit Pain Free vás naučí vědomě a precizně používat každý sval, a tak vám rychle uleví od bolestí a napraví vaše špatné pohybové návyky. Více se dočtete na www.fitpainfree.com.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account