164

 
Vydrže toto kritické období ve zdraví a nepodléhejte panice, ta jen vše zhoršuje.
Zůstaňte doma a dodržujte prosím veškerá nařízení, která nás mají chránit. Každá špatná věc nás někam posouvá dál a ponaučí pro příště. Možná je to upozornění od jinud, ať tak nespěcháme a trošku zpomalíme, ať se více věnujeme sobě a rodině a jsme ohleduplní k ostatním. A také si máme uvědomit hodnotu života, jak je důležité se každý den nadechnout a poděkovat, že žijeme. 
MŮJ OSOBNÍ NÁZOR  – Člověk si vážnost situace uvědomí většinou ve chvíli, až když ztratí někoho blízkého nebo sám onemocní (např. s vážným průběhem). Říká se, že pokud nejde o život, tak nejde o nic, jenomže si myslím, že situace je v celém světě i v naši ČR vážná a proto o život jde!!! a nejen o náš, ale i o život všech lidí kolem nás!!!


Prosím, noste roušky a nechoďte nemocní ven, doplňujte vitamín C na podporu imunity
Tentokrát kdo riskuje, riskuje i za ostatní a proč by měl někdo cizí riskovat za mě, když já chci žít?! Otevřete oči, přestaňte se posmívat a usmívat a hledat kličky mezi zákony a nesnažte se obcházet to, co nám má pomáhat uchránit před nemocí.
Tuto nemoc neznáme a průběh může být sice klidný, ale kde je jistota? Zatím nikde a málokdy je v něčem 100% jistota. Tak buďme zodpovědní a přemýšlejme, jak všichni spolu tuto situaci zvládnout a ve zdraví přežít. Je spousta těch, co nám chtějí pomoct a pomáhají a makají na 400% svých sil, nespí a hledají možnosti a východisko. Podpořme je spolupráci, dodržováním pravidel a neházejme jim klacky pod nohy nedodržováním, připomínkami, reptáním a nespokojeností. 


MOJE RADA – Kupujete nebalené pečivo (rohlíky, housky) s obavou? Můžete ho dát na pár minut do rozehřáté trouby na 150 – 200 stupňů a máte klid od bakterií a virů, nebo jiné řešení je opéct ho ze všech stran opatrně na hořákem na sporáku, tak aby vám nezačalo černat. Nejen, že máte křupavé pečivo ke snídani, ale i menší obavu z možné nemoci (samozřejmě je podmínkou na pečivo pak neprskat a mít čisté ruce). 
Vám všem přeji hodně sil, trpělivosti a hlavně zdraví, jelikož situace není vůbec jednoduchá
Řešíme věci, na které se málokdy dá dopředu připravit, protože jsou nečekané a náhlé. Proto se bojíme té nejistoty a budoucnosti. Jenomže strach a obava a panika vše spíše zhorší, je třeba se uklidnit  a chránit sebe i naše blízké tím, že budeme zodpovědni a ohleduplni. Určitě se najde řešení a překonáme toto období. Chce to čas, než bude lék a než se najde řešení. Je třeba vydržet!
Vaše Blogerka Michaella
 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account