SRDCE představuje centrum lásky a bezpečí. Srdce, naplněné láskou, rozvádí radost do celého těla. Když si odpíráme radost a lásku, srdce usychá a vychládá. Krev nakonec zleniví a my si pomalu přivoláváme ANÉMII (chudokrevnost), ANGINU PECTORIS (poškození cév, zásobujících srdce) a INFARKT… Tyto problémy si však vytváříme my sami. Zapomínáme si všímat krás života, zapomínáme je prožívat. Celá léta ze srdce vytesňujeme radost, až se nakonec doslova zhroutí bolestí. 
Lidé, které postihne SRDEČNÍ PŘÍHODA, si neudělají dost času na to, aby mohli ocenit radosti života, a přivolávají si tak další záchvat.
ANÉMIE (chudokrevnost) znamená, že člověk má nerozhodné, polovičaté postoje. Zažívá málo radosti, a spíše ho ovládá strach ze života. Také má pocit, že za nic nestojí, a to mu kazí veškerou radost ze života.
INFARKT představuje vypuzení veškeré radosti z těla kvůli penězům, společenskému postavení, funkci, kariéře, atd. Veškeré SRDEČNÍ POTÍŽE, včetně INFARKTU, znamenají, že se člověk dlouhodobě potýká s citovými problémy, zažívá málo radosti, a má zatvrzelost v srdci. Takový člověk je přesvědčen o tom, že je nutné žít v napětí a stresu. 


AFIRMACE PRO SRDCE:
*heart* Radost, láska, klid
*heart* S radosti přijímám život
*heart* Mé srdce bije v rytmu lásky
AFIRMACE PRO ANÉMII (chudokrevnost):
*heart* Mohu se naplno radovat ze života, je to bezpečné
*heart* Mám ráda život
*heart* Mám nesmírnou radost ze života
*heart* Láska mi dává sílu
AFIRMACE PRO SRDEČNÍ POTÍŽE, INFARKT:
*heart* Navracím svému srdci radost
*heart* Všemu kolem sebe vyjadřuji lásku
*heart* Radost prostupuje mou myslí, tělem a zážitky 
 
Zdroj: Louise L. Hay: Miluj svůj život
Foto: Pixabay

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account