Český Krumlov, 3. září 2019 – První zářijový víkend se v Českém Krumlově nesl ve stylu nových začátků. Po devíti měsících byl 1. září znovu otevřen Hotel OLDINN. Rozsáhlá rekonstrukce dodala hotelu moderní ráz, a přitom byl zachován genius loci všech tří více než 600 let starých historických budov, které dodnes tvoří hotelový komplex.
Skupina Jan Hotels je vlastníkem a provozovatelem hotelu OLDINN od roku 2001. Nákladná modernizace krumlovského hotelu byla zahájena loni v prosinci a její celkový rozpočet přesáhl více než 115 milionů korun. Tím se řadí mezi jednu z největších soukromých investic v Českém Krumlově. 
Pro hosty je nově připraveno 52 zrekonstruovaných pokojů v kategoriích Classic, Deluxe a Deluxe Suite, ve kterých si mohou dopřát pohodlí při návštěvě jižních Čech. Charakteristický vzhled pokojů doplňuje moderní vybavení a neodmyslitelnou součástí každého z nich je Wi-Fi, TV a klimatizace. Novým designem se mohou pochlubit i všechny společné prostory hotelu.
Novinky čekají návštěvníky také na talíři. Kromě bufetových snídaní je připraven kulinářský zážitek hned ve dvou hotelových restauracích:

    Le Nood Wok & Sushi nabízí moderní svěží kuchyni z čerstvých surovin ve stylu Marché s chutí Dálného východu a Asie
    Restaurace Katakomby nabízí jihočeskou středověkou kuchyni

Hosté mohou využít služeb wellness centra v nedalekém hotelu Růže, který patří do skupiny Jan Hotels.  
Hotel OLDINN nabízí pro své hosty celou řadu speciálních balíčků. Ten s názvem „Zůstaňte déle – objevte více“, je šitý na míru pro všechny nadšené cestovatele, kteří si chtějí nejen užít město, ale také vyrazit na výlet do Lipna či Hochfichtu, kde si mohou vyzkoušet jachting nebo mají chuť relaxovat na některém z nedalekých golfových hřišť. 
Rezervace na ubytování v hotelu jsou nyní k dispozici na www.hoteloldinn.cz.
 
Kontakt pro média:
 
Kristýna Grebíková
U Seřadiště 7, 101 00, Praha 10
Kristyna.grebikova@guideline.cz
Tel. 728 232 491
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account