101

Dnes Vám napíšu pár rad jak se zbavit alespon trochu akne. Já sama na akne trpím od puberty vlastně už před pubertou a v té době jsem z toho byla velice neštastná. Pár věcí jsem vyzkoušela a až nyní můžu říct, že už vím co mi na sto procent zabírá, ale každá to má jinak. Je třeba to vyzkoušet. 😉
 
1) ANTIKONCEPCE
Jako první z věcí které jsem vyzkoušela ještě než mi bylo 15 let byla hormonální antikoncepce. Gynekolog mi ji doporučoval, že se mi plet po ní výrazně zlepší. A taky, že jo trochu uznám se mi zlepšila, ale co si budeme povídat je to sajrajt. A po pár letech se mi to zase zhoršilo tak jsem antikoncepci vysadila úplně. 
 
2) ČISTÍCÍ PŘÍPRAVKY NA AKNE
Určitě každá nějaký ten čístící přípravek zkusila a doufala, že se výsledek dostaví. Čistila jsem podle návodu několik měsíců. Ale došla jsem k závěru, že akorát to stojí dost peněz a mám z toho podrážděnou plet nic jinýho.
 
3) KOSMETICKE PRIPRAKY NA AKNE
Začala jsem používat makeup, pudr atd. určené speciálně na akne. Plet jsem měla komplet vysušenou dělali se mi suché šupinky. Takže to jsem okamžitě po pár dnech užívání vyhodila do koše. 
 
Fakt si člověk musí projít vším a všechno vyzkoušet a furt doufá, že jednou něco musí zabrat a taky, že zabralo. Není to v ničem jiném než v pořádné a pravidelné péči o plet.
 
4) ČÍŠTĚNÍ PLETI MICERÁLNÍ VODOU
Jedna z věcí která je hodně důležitá a mě částečně zabrala hurá!!! Každé ráno co vstanu si plet vyčístím micerální vodou. Pak také každý večer po odlíčení. Zabírá!
 
5) PLETOVÁ MASKA
At se jedná o jakoukoliv masku nemusí být vyhrazená na akne. Já vím, že se doporučuje maximálně dvakrát do týdne, ale mě zabralo si dávát masku večer vždy po odlíčení denně. Střídám je. Jednou je to slupovací, další den antistresová, z bahna atd. atd. 
 
Takže na závěr mi pomohlo pravidelně čístit a používat pletovou masku a najednou plet je daleko lepší i když ne úplně bez akne. Teprve ted jsem spokojená. 
Tak Vám přeji hodně štěstí při zkoušení co právě na Vás zabírá. 🙂

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account