112

Po mnoha letech, kdy byla politika doménou mužů, se letos objevil ve volbách nový fenomén. Pánové se začali “opírat” výrazně o své partnerky a jejich charisma. 
Škoda, že tomu tak je zatím jen u prezidentských kandidátů. 
Cherche La Femme … “za vším hledej ŽENU”, překládají Češi trochu poupraveně známou francouzskou větu. 
Ale ono tomu tak opravdu je. Poslední století jsou muži v převaze. Ale pánové, čím byste byli bez svých milujících protějšků! Uvědomuje si dnešní společnost opravdovou roli dnešní ženy?
Řada z nás žen je dnes stejně vzdělaná, stejně zaměstnaná, ale určitě v mnoha případech daleko víc podporující a pečující o své partnery, než je tomu naopak.  My ženy víme, že abychom byly šťastné, potřebujeme druhou polovičku. Potřebujeme doplnit svou krásnou, láskyplnou, něžnou, bez výhrad milující polovinu sebe sama o protějšek, který nám poskytne ochranu, sílu a pozná a uvidí naši vnitřní krásu, jejímž projevem je naše krása vnější.
Pánové politici, jen tak dál. Važte si svých krásných protějšků. Važte si nás žen, stejně jako si my ženy vážíme vás mužů.  To jak krásnou máte partnerku, je vizitkou toho, jak si jí vážíte a jak je vedle vás spokojená. Každá žena zkrásní a rozkvete vedle správného muže. I kdybyste partnerku 100krát vyměnili, pokud ženu nebudete ctít a vážit si jí, vždy její krása rychle vyprchá. 
Opravdu spokojený a moudrý muž má vedle sebe vždy spokojenou, moudrou a krásnou ženu. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account