Mám rád sex. Líbí se mi to a ráda o tom mluvím. Často se ale zdá, že mít otevřené diskuse o sexu je tabu. Kašlu na to. Budu mluvit o sexu a všem, co s tím souvisí. S respektem, úctou a bez pohoršujících detailů. Pokud se vám líbí také mluvit o sexu, pak jste na správném místě. 😉
Ale mám zájem o víc než jen o mluvení o sexu. Milují umění, tenkou hranici mezi sexem a uměleckým zážitkem a akademických pohledem na sex.
Vítejte v rozmanitém světě v zemi s názvem sex. Jsem tady, abych se podělila o svou cestu v této půvabné zemi a vítám každého, kdo chce sdílet cestu.
V současné době se lze vyjádřit k mnoha tématům, aniž byste se museli obávat následků. Nicméně, pokud jde o sex a vztahy, pravděpodobně dva z nejdůležitějších aspektů, kterými definujeme sami sebe, stále se zdá, že chybí skutečně otevřená diskuse z obecného hlediska.
Stále jsme konfrontováni tím, jaký by měl být přijatelný vztah nebo jak by měla být definována sexualita. Vzhledem k rozmanitým zkušenostem lidí se zdá divné, že něco, co tvoří tak obrovskou část nás samotných, je to stále tabu.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account