Milé ŽENY s.r.o.,
dnešní povídání není příliš veselé. Snad za to může uplakaný podzim, který přišel až příliš brzy. O víkendu navždy odešel pan Jan Tříska a dnes slavná Tornádo Lou, paní Květa Fialová. Je mi z toho na srdci smutno. Neznám člověka, který by je neměl rád. Paní Květu jsem milovala, bylo to prostě dáma s velký D. Ale to je život. Věřím, že se na mě usmívají tam shora.
Dívám se na slova na obrázku a napadá mě jedno. některé situace můžete zažít nebo také jen prožít. Obojí má stejnou váhu a ten pocit v nás přetrvává. Denně potkáváte desítky lidí, cestou do práce, ve městě, v restauraci. Mnohé z nich byste dokázaly milovat, s jinými se přátelit či jen objímat, ale pravdou je, že nikdy nikoho nepoznáte opravdu dokonale. Nejhorší je, když poznáte člověka, zamilujete se, myslíte si, že je to na celý život a pak zjistíte, že to všechno byla jen dobře předstíraná lež. Místo osobou milovanou se stanete osobou týranou a každý den se pak stává bojem o přežití. Je už jedno, zda si pod týráním představíte pár facek nebo kopanců, ono dobře mířené slovo, máli ublížit, ublíží a bolí úplně stejně. Věřte, že vím o čem mluvím a proto nedejte se ! Ublížit ženě dokáží jen ty nejvěší slaboši a zbabělci a tak buďme silné a statečné. Jsme přece ženy a dokáže me to. A také se nebojte mluvit a říci o své bolesti a trápení. Jednak se vám uleví a možná najdete anděla, který Vám dá sílu a pomůže. O tom ale až příště.
A na závěr: Nikdy nikoho nepoznáme opravdu dokonale. A také že nikdy nevymysleli nic lepšího než objetí, a že slovo “NIKDY VÍC” se nikdy nesplní a že “NAVŽDY” vždycky skončí. Nezapomínejte proto na své přátele, ty opravdové a blízké. Ozvěte se alespoň jednomu z nich a řekněte jim, jak moc je máte rádi a nebo je rovnou obejměte. Já to mám dnes v plánu … A co Vy ???
Těším se na Vás a příště už vesele. Krásný den všem 🙂
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account