JAK TO BYLO S BÝVALÝM MANŽELEM A SYNEM 1
Jelikož kolem tohoto tématu už 8 let vznikají různé debaty a převážně lži tak bych ráda vše uvedla na pravou míru.
Říkejme mu pan P.
 
Psal se rok 2010 když jsem poznala svého bývalého manžela, k moji smůle se narodil 31.1. stejně jako můj zesnulý tatínek a pro mojí matku to bylo jakési znamení.
31.12.2010 jsme se vydali slavit silvestr k jeho rodině, později večer jsme šli na místní diskotéku kde jsme to oba znali a tam mě bývalý manžel požádal o ruku. Byla jsem tehdy mladá 20ti letá holka a byla jsem úplně hotová z žádosti o ruku, která proběhla přímo do mikrofonu.
 
První měsíc po žádosti o ruku byl celkem pěkný, ale jen do chvíle než na mě začal bývalý manžel dělat nátlak ohledně dítěte. Začal mi říkat jak byl chtěl vlastní dítě, že když dcera jezdí ke svému otci tak on chce svoje dítě.
 
Snažili jsme se přibližně 2 měsíce a když jsem zjistila že jsem těhotná tak jsme se rozhodli že se tedy vezmeme. Bohužel v tu chvíli začali vyplouvat na povrch další skutečnosti. Měsíc před svatbou mě kontaktovala jeho milenka, s tím že si užili a ona je těhotná. Samozřejmě mě to sebralo a já nevěděla co bude dál, sama jsem byla těhotná a měli jsme před svatbou. Slečna naštěstí chtěla zaplatit jen potrat, ten jsem ji zaplatila jelikož můj budoucí manžel tvrdil jak čeká na výplatu.
 
Tato věta se u nás opakovala, ale velmi často a mě už to začínalo být divné. Rozhodla jsem se tedy že si pan P nevezmu, ale bohužel na mě byl vyvíjen nátlak od moji matky která si stála nekompromisně za tím že si musím pana P vzít a přes to vlak nejede. A tak se 21.března uskutečnila naše svatba.
 
 
 
 
 
Bohužel po svatbě přišel začátek pekla. Pan P začal tvrdit, že nedostal výplatu a daně, takhle to tvrdil ještě nějaký čas. Když jsem sundala růžové brýle, zvedla jsem telefon a již jako zákonitá manželka zavolal k panu P do práce. Když jsem na paní účetní spustila, proč můj manžel stále nemá výplatu a daně, tak mě hodně rychle zastavila s tím že můj manžel stejně jako ostatní již vše dostal vyplaceno. Tím dnem se už naše manželství jen vezlo. Najednou jsem nesměla nikam chodit, s nikým komunikovat a jen sedět doma na zadku a být poslušná ženuška.
Jedno květnové ráno jsem ráno otevřela facebook a tam na mě vyskočilo jak moje nejlepší kamarádka píše panu P přímo na zeď ,, V pondělí se ukáže jaký jsi chlap,, . Když přišel večer manžel z práce, oznámil mi že jede v pondělí k rodičům, zeptala jsem se ho jestli si myslí že jsem úplně blbá.
Řekl mi, že to je jen sranda a že mě chce jen paní K prudit.
Od toho dne už jsem byla pro něj blázen, poslouchala jsem ze všech stran pomluvy a lži a to ze všech stran.
Ve chvíli kdy jsem se rozhodla i přes silné city to ukončit jsem panu P napsala že že chci rozvod, sdělil mě že už to podal. Ok, řekla jsem si a šla zařizovat příspěvek na samoživitelku který tehdy bylo možné získat ale tam mi bylo sděleno že musím doložit opis žádosti o rozvod. Pro jistotu jsem si doma sepsala žádost o rozvod a šla jsem na soud s tím že pan P udajně podal žádost o rozvod a že bych potřebovala opis, sdělení paní na informacích o tom že tam nic nemají od pana P mě ani nepřekvapilo. Okamžitě jsem ji tedy dala nachystanou žádost o rozvod.
Jednou jsem si tak seděla doma s moji dcerou, které v tu dobu byli 3 roky, koukáme na televizi a najednou blik a nešla elektřina, zaslechla jsem ale z chodby nějaký ruch, šla jsem se tam tedy podívat a zjistila že mi pán odpojuje elektřinu, prý z důvodu nezaplacení. Ihned jsem tedy volala panu P, protože jsme měli dohodu, že já budu platit nájem a on elektřinu a jídlo. Pan P mi tvrdil že to zaplatil, zkusila mu volat i moje matka a té tvrdil že teda běží do banky to zaplatit, že se asi spletl a nezaplatil to. Bohužel ani po 3 dnech čekání to nebylo zaplacené a musela jsem vše tedy zaplatit já.
 
Myslela jsem si, že když podám žádost o rozvod a vystěhuji pana P tak tím veškeré zlo končí, ale to jsem se šeredně spletla.
Když jsem byla ve 4.měsíci těhotenství, někdo u mě zazvonil, zvedla jsem kecafón a v něm se ozvali jen nadávky a urážky ze strany sestry pana P, jejího přítele a jejich kamarádky. Položila jsem sluchátko, zavřela dveře do obýváku, přitulila se k dcerce a čekala jsem že je to přejde ale bohužel stále dokola zvonili. Najednou to vše ustalo a já si oddechla, jenže v tu chvíli se ozvalo bouchání na dveře, šla jsem tam a chtěla jim říct ať odejdou, že se malá bojí, ale jen co jsem otevřela dveře tak do mě sestra pana P strčila, za mnou stále dcerka která spadla. Zvedla jsem dcerku a chtěla jsem se s ní rychle schovat do obýváku, držela jsem dveře ale bohužel švagr pana P měl vetší sílu. přiběhla sestra pana P která mě několikrát udeřila do hlavy, a bohužel jak jsem držela dceru tak se několikrát dcera bouchla hlavou o zeď. Chytla jsem jí tedy hlavičku aby si neublížila. Švagr pana P mne začal najednou bouchat pěstí do břicha a mě v tu chvíli došlo o co tady jde. Když přestali a utekli, ihned jsem zavolala sanitku a policii, sanitka přijela během chvilky a odvezli mě s dcerou do nemocnice, obě jsme podstoupily mnoho vyšetření. Naštěstí vše dopadlo dobře a miminku v bříšku se nic nestalo.
 
Ubytovala jsem se s dcerou na nějaký čas u matky, protože jsem se bála být doma sama a matka bydlela 30 km od Liberce. Jednou když jsem se trošku uklidnila tak jsem se rozhodla že si zajedu pro nějaké věci do Liberce do bytu, když jsem vešla do bytu tak jsem byla ale zhrozená.
Na zemi bylo rozmlácené sklo, vyházené věci ze skříní, z kuchyňské linky, strhané závěsy, no prostě byt jak po vykradení, s čímž nejsem daleko od pravdy. Ohlásila jsem to tedy ihned na policii, ti mi ale řekli že jelikož jsme s panem P manželé a má klíče od bytu tak se to nedá brát jako vykradení ani když je smlouva pouze na mě. Zmizeli moje věci, šperky, peníze a nikoho to nezajímalo.
 
Tehdy už byl oficiálně pan P s paní K. Ale jak se říká, karma je zdarma. Pan P jel jako spolujezdec někam autem se svým kamarádem a jak tomu osud zřejmě chtěl, měli autonehodu, nebojte nezemřel jen jsem potřebovala udělat drama 😀
 
Bohužel se z autonehody hodně rychle oklepal a začal mi psát s paní K velmi zajímavé SMS. nejprve to bylo že dítě které čekám není jeho, potom například že mi dají 20 000 Kč na potrat atd.
 
16.listopadu se mi narodil můj skvělý syn Jiřík, jméno dostal po mém tatínkovi, ovšem tehdy začal běh na dlouhou trať s jeho otcem.
 
 
 
Pokud chcete pokračování, zanechte komentář pod článkem 🙂
 
 
Tess

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account