Zdravím všechny,
Úvod, patřící k pokračování příběhů, díky nimž můžete zlepšit Váš celistvý přístup k sobě samotným i všem v okolí, tedy těm, kterými se obklopujete (s radostí či povinně). Ať už chceme či ne, okolí ovlivňujeme o ono tak stejně a logicky působí na nás. Je to díky tomu nejsilnějšímu ZÁKONU, který známe pod názvem: PŘITAŽLIVOST alias MAGNETISMUS.

Proto se s Vámi vždy 10., 20. a 30. podělím (místo dřívějšího každého osmého dne v měsíci) o další příběh, jak je Efektivní Využítí Času A …. pohybu nutnou preventivní součástí vašich dnů tedy novodobou hygienou, která je stejně podstatná a důležitá, jako je jakákoli jiná.

V knize, kterou jsem vydala a mnozí jí již máte, naleznete celý návod. (Díky zakoupení jste podpořili ZANEDBANÝ fyzický, psychický a duševní rozvoj mládeže v Čechách.) DĚKUJI.

Pohodlně se usaďte do SEDÍCÍ SOCHY a nebo si dejte nožky do vyšší pozice, než je Vaše sedací ústrojí a přejí všem pěkné čtení:
Projekt E. V. Č. A …. = pohybová prevence pro děti aneb život bez bolesti i pro všechny další, kteří jsou ochotni se jí zbavit a dále ji předcházet.

PŘÍBĚH ČÍSLO 38:

Jeden příběh, který se udál předloni v červnu, přesně v polovině. Nyní zveřejněný 38. příběh, jak vám Projekt E. V. Č. A …. pomáhá za pochodu. Roman Trnka si se mnou vyžádal setkání na našem oblíbeném Hamru, že společně probereme další novinky. (Jednou za čas to děláme a je to prima). Romča přišel, posadil se, začal vyprávět co ho momentálně lehce zaSTAVuje. Koukám na něj a vidím, že při nádechu vytahuje ramena nahoru, tím pádem povoluje spodní část CORE (hluboký stabilizační systém) a sedí s nohama mimo správnou pozici. Tak mu vysvětlím DÝCHÁNÍ a SEDÍCÍ SOCHU. Po pár minutách už se vše zlepšuje. Za několik dní mi Romí volá a říká: “Wandi, to je super, úplně mě to mění a hlavně mám pocit, že mi to srovnává i tu hruď a rameno, jak má problém, to přece víš. To stahování lopatek do kapes je pecka, ale to asi plastici NEbudou chtít, ne??, vždyť to i mění velikost hrudníku. To do těch škol prosadíme, za to to stojí. A k tomu přidáme ty mé projekty a je to. Díky. ” No a v únoru 2019 psal, kdy se zNOVu potkáme a opět něco vylepšíme.

S pozdravem a úctou, vaše Wanda Vorlová, další počteníčko vyjde 30. 1. 2020.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account