Může se zdát, že ten blog tady trochu zanedbávám – ale je to deník, ne? A ten má nárok na to být občas nepravidelný 🙂
Každý z nás někdy zažil, kdy jsme po něčem moc toužili, ale neustále jsme to odkládali a čekali jsme, že ta změna za námi dorazí sama.
Ano, můžeme vše, na co si jen vzpomeneme..Vše je jen v nás samotných a nezapomínejme, jak mocná je myšlenka. Co vyšleme, to se nám vrátí jako bumerang.
Můžeme skutečně vše:

  chceme-li sedět seďme
  chceme-li být líní, lenošme
  chceme-li mlčet, mlčme
  chceme-li být v tichu, buďme v tichu
  chceme-li být sami se sebou, buďme sami sebou
  chceme-li brečet, pak slzy klidně pustme
  chcemeli si žít a užívat si, pak žijme, užívejme si a radujme se

Je jen třeba se nenechat ovlivnit naším okolím, které nás mnohdy odrazuje od toho, po čem toužíme – věřme svému vnitřnímu hlasu a tomu, co chceme. Věříme-li, že něco zvládneme, pak to zvládneme, stačí jen sebrat odvahu a pustit se do realizace. Přestaňme jednoduše hledat důvody, proč něco nejde, ale začněme z druhé strany a hledejme důvody, proč to jde
Sama jsem si dlouhou dobu přála ukazovat ženám například skrze focení, že každá z nás je krásná, jen jsem se nechala ovlivnit společností. Ale v období, kdy jsem se začala věnovat osobnímu rozvoji, mi začalo docházet, že mohu dosáhnout všeho, co si přeji a čeho chci dosáhnout.
A právě teď si plním sny, kromě jiného, focením. Jak? Jednoduše tím, že fotím. Foťák mám přirostlý k ruce téměř kamkoliv jdu nebo jedu. Je to jedna z těch mnoha věcí, která mne baví, naplňuje a dělá mi radost. Spolu s tím mám ráda komunikaci s lidmi a poznávání nového.
Na své cestě životem jsem k sobě nechala přijít i Zenový tarot, který umí rozložit pomocí obrázků krásný příběh napsaný pro každého z nás. Pomocí těchto obrázků provádím ženy jejich krajinou duše. 
A protože jsem často dostávala i otázky na způsob, jak udržet své tělo v kondici a jak pracovat s ženským dospíváním, menstruací, těhotenstvím, začala jsem pracovat i s ženskými skupinami. Mé kurzy cvičení jsou skvělé právě pro ty ženy, které rády vnímají přesně to, co se s jejich tělem děje, a během lekcí pohyb propojujeme s dechem. Tajemství pánevního dna zvládnou ženy všech věkových kategorií bez ohledu na váhu.
Cítím, že mým posláním je klientům pomáhat na jejich cestě životem a prohlubovat jejich spojení se sebou samými.
Toužíte-li i vy po změně ve svém životě, přestaňte čekat až bude pátek, až budete mít dovolenou, až budete mít auto,….a začněte. Kdy? Právě teď. Proč? Protože ta ideální chvíle na změnu je právě teď. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account