Známe je z televize, ať jsou to herečky nebo rosnička Tereza (Juščíková) Jandová – která 19. srpna porodila syna Maxmiliána :-). Manželem Terezy je již dva roky tenisový trenér Tomáš Janda.
 Moje oblíbená herečka  Kristýna Leichtová se také poprvé stala maminkou a její miminko se narodilo ve stejný den jako Tereze – v neděli 19. 8. a jestli jsem to dobře pochopila, je to holčička Dorotka 🙂
Svého prvního potomka má Kristýna se šéfem činohry Národního divadla Moravskoslezského Vojtěchem Štěpánkem.Herečka Míša Tomešová, známá z muzikálů, porodila druhého syna, jmenuje se Jonáš.
Jak se k narození syna vyjádřil Míši partner?
„Tohle je můj Vesmír! Už budeme doma čtyři! Tolik lásky ani nelze slovy vyjádřit! Jsem ten nejšťastnější a nejpyšnější táta a manžel! Jonáš! 3880 g a 52 cm! Vítej, dušičko, na planetě Zemi,“ přivítal miminko hrdý tatínek Roman Tomeš.


Maruška Doležalová, známá z mnoha filmů, seriálů, ale i jako tanečnice ze Star Dance, kde se seznámila se svým partnerem a tatínkem společného miminka Markem Zelinkou, porodila 7. srpna dceru Alfrédu.
 


Všem rodičům moc gratuluji a přeji zdravé dětičky, hodně sil a krásný život.
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account