Blíží se klasická valentýnská “šikana”, které se nikdo nevyhne. Všude budou nabídky na romantické dárky a fotky spokojených usměvavých párů. Pro někoho, kdo je nedobrovolně singl, to může být náročné období. A když dáme dohromady ještě stres ze současné pandemické situace, tak není divu, že u některých žen už nastupuje smutek a splín.
Já osobně jsem byla téměř celý život singl. Nebyla schopná si najít partnera a budovat vztah. Za všechny ty roky jsem musela překonat spoustu vnitřních bloků a vyhrabat nespočet omezujících programů. Spojila jsem to všechny znalosti s duchovní prací a šamanskou praxí. Jak to u vztahů funguje se zákonem přitažlivosti a vysláním přání?
Pojďme se podívat na ty nejtypičtější bloky a programy, se kterými můžete něco dělat už teď.
1. Nejste autentická
Tento postoj, kdy se bojíte projevit a jedete podle zajetých kolejí, vás může ovlivnit v mnoha oblastech, a to včetně partnerského života. Je to stav, kdy člověk často říká ANO i když myslí NE. Když si nedovolí být v souladu se sebou samým. Jde proti přáním své duše, srdce a své vlastní podstatě.
Každý den se takto můžeme zrazovat našimi vlastními rozhodnutími a tvořit si tak falešný svět, do kterého nepatříme. Vytváříme neustálý nesoulad v tom, kdo doopravdy jsme a kým se pouze tváříme, že jsme.
Když se neuvolníme a naše rozhodnutí jdou neustále proti naší podstatě, tak si do života nepřitáhneme ty správné lidi. V žádné oblasti.
Nepotkáme partnera, který bude souznít s naším vnitřním nastavením. Zkrátka nemáte šanci si ho přitáhnout do svého života. Pokud používáte jakoukoliv masku, tak k vám přijde jenom někdo, kdo reaguje na masku, ne na opravdovou sílu vaší bytosti.
Navíc se obklopíte lidmi, kteří nebudou na vaší vibrační úrovni. Nebudou vás posouvat, nebudete se s nimi cítit svobodně, neprojevíte se, budete mít strach být autentická a kreativní. V tomto ohledu si můžete položit několik otázek:

  Dovoluji si být sama sebou? Pokud ano, tak kdy?
  Kdy naposled jsem udělala něco, co jsem nechtěla?
  Kdy jsem kvůli někomu dělala aktivitu, která mě vůbec nebavila?
  Cítím se dobře sama v sobě?
  Co mi opravdu dělá radost?

 
2. Nedostatek sebelásky
Slovo sebeláska na nás skáče všude a začíná být otravné, ale stejně se musíme při cestě za naplněným partnerským životem naladit na to, jak moc se dovolujeme mít rády.
Budeme totiž přijímat jenom takový druh lásky a náklonnosti, jaký si myslíme, že si zasloužíme. Pokud se nemáte ráda, myslíte si, že jste neschopná/neúspěšná/ošklivá… tak si kolem sebe vytvoříte bariéru. Představte si tuto bariéru jako mlžný opar, přes který ani nebudete schopná vidět určité lidi a události. A to pozitivní události, vaše malé úspěchy, lichotky a hlavně kvalitní lidi, kteří vás oceňují a mají vás rádi.
Uvidíte jenom neúspěchy, pocítíte zklamání a do života si pustíte jenom takové lidi, jaké si podle vás zasloužíte. Tedy ty, kteří vás budou ještě víc utvrzovat ve vašich domněnkách, že nestojíte za nic.
Dovolte si vidět vlastní úspěchy, i malé. Napište si věci, které na sobě máte ráda. Pochvalte se, když se vám něco povede. Začít se mít opravdu upřímně ráda je běh na dlouhou trať a vychází zevnitř, ne v počtu kosmetiky a oblečení, které si nakoupíte ve smutných chvilkách.
3. Začarovaný kruh 
Různí partneři, stejný příběh. I když to zkoušíte znovu a znovu, vybíráte si toho samého partnera. Jako přes kopírák. Třeba někoho, kdo se nedávno rozešel a vy mu sloužíte jenom jako náplast, převozník, do dalšího vztahu. Nebo mají vaši osudoví partneři problém se závislostmi, řeší si skrze vás své problémy s matkou, atd.
Častokrát si ale myslíme, že “tentokrát je to něco úplně jiného” a přesvědčujeme se, že nejsme uvězněny v tomto začarovaném kruhu. Pokud si nejste jistá, je v tomto případě nejlepší rozhovor s dobrou kamarádkou. Takovou, co vám nebude mazat med kolem pusy, ale zná vás, podporuje vás a je schopná se na situaci podívat z nadhledu.
Když si přiznáte, že řešíte tento blok, tak je dobré se na sebe podívat blíže a začít si problém řešit v sobě? Co ve vás přitahuje podobný druh partnerů? Hrajete si na samaritánku a máte potřebu zachraňovat muže ve svém okolí? Nějaký hlas uvnitř vám sabotuje a říká, že vy si lásku nezasloužíte? Máte podvědomě strach z dlouhodobých vztahů a vybíráte si jenom ty, které zákonitě skončí za krátkou dobu?
Věnujte důkladný čas introspekci a klidně návštěvě odborníka, který tyto destruktivní programy odhalí a vytáhne a povrch.
4. Zařeknutí
Sliby, kletby a všechna slova, která vyslovíme v silném emočním vypjetí, ať v lásce nebo nenávisti, mají energeticky obrovskou sílu. Zarývají se nám i ostatním do srdce i podvědomí, odkud jen tak nevyjdou. A to ať si je říkáme ostatním nebo sobě, byť jenom v duchu.  
Proto je možné, že si ani nepamatujete, že jste se ve chvíli největšího smutku zlomeného srdce zařekli.

  Že se už nikdy nechcete zamilovat.
  Že už nikdy nechcete mít nikoho po boku.
  Že si k sobě nikoho nepustíte.
  Že už nikdy nebudete s nikým šťastná

Tahle zařeknutí vám můžou dělat pěknou neplechu, protože pořád působí. A to ve vašem podvědomí, kde vás můžou sabotovat. Proto je dobré podobné sliby a zařeknutí vědomě zrušit. Naladit se na situaci, kdy jste se zařekli.
Nemusíte si vzpomenout přesně, ale zkuste si vzpomenout aspoň na pocity, které jste měla při posledním bolestivém okamžiku. Prožijte ještě jednou vědomě tuto emoci a nechte zařeknutí jít. Už vás nemusí chránit, jste jiný člověk.
5. Nepřijmete jiné scénáře
Máte svou dokonalou představu o vztahu a tu nechcete za žádnou cenu pustit. Idealizujete si setkání s vaším budoucím partnerem, jeho vzhled, vlastnosti, průběh vztahu.
Samozřejmě všichni máme určité hodnoty, které chceme s partnerem sdílet. Ale je lepší držet se těch základních a zbytek nechat na výběru duše a práci Vesmíru. Pokud před sebou budeme neustále tlačit svoje představy, tak budeme setkání akorát odsouvat. Navíc ani nemusíme vidět, kdy skutečně potkáme někoho úžasného, kdo nás může udělat šťastnými.
Já osobně jsem se vysnila, že potkám partnera na celý život. Všechno nebo nic, moje známost musí být ten Pan Osudový na zbytek života. Když partner nepřicházel, tak jsem tohle přesvědčení rozpustila. Řekla jsem si, že nebude moje velké selhání, když budu s jedním partnerem několik let a s dalších třeba další dekádu. Že mám nárok být šťastná i přes to.
Když jsem tohle přesvědčení uvolnila, partner do života přišel. Netlačte se do toho, aby všechno probíhalo pouze tak, jak to aktuálně považujete za správné. Dovolte si nechat do života nechat přicházet lidi z nečekaných míst a situací.  
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account