Tak jak jste trávili lockdownové velikonoce? Dostaly jste holky přes zadek a kluci přes vejce? Teda pardon, dostali jste klucí vejce?
Já budu krásná, zdravá a mladá, zaplaťpánbůh 🙂 Jinak se nic zvláštního nedělo, nicméně mně pobavili dva lidi, tak třeba v tom hnusným počasí, co venku panuje, pobavím i vás.
První byl táta, kterému jsem volala v neděli a zcela rozhořčeně mi říkal „Představ si, šel jsem do sámošky a nepotkal jsem vůbec žádného koledníka.“ Kam ten svět spěje, že koledníci nechodí v neděli viď tati 😀 A včera zase říkal, „Představ si, šel jsem do sámošky a ty ku.vy měli zavřeno 😀 Budiž mu omluvou jeho věk a zaplať pánbůh, že až na tu hlavu je to pořád dobrý. 🙂
Druhý, kdo mně velmi pobavil byl přítelův ukrajinský pohůnek 😀 Někdy je ta domluva těžší, neboť třeba já už na ZŠ neměla ruštinu, takže se snažím rozumět, on se snaží trochu mluvit česky a zase ale něco nerozumí mně, ale nakonec, s rukama a nohama a někým, kdo to dopřeloží, se domluvíme… Takže přišel a povídali jsme chvilku, jak to chodí u nich na velikonoce, kdy je tam mají a jak je slaví a on se zase ptal, jak to chodí u nás. Tak mu říkáme, že na velikonoční pondělí brzy ráno chlapi vyráží a jdou vyšupat ženy a dívky z blízkého okolí. Bylo vidět, jak o tom přemýšlí a pak říká „A to nevadí manželkám?“ A my ještě: „Neeee, proooč, vždyť je to jednou za rok, je to taková česká tradice.“ Až z jeho udiveného výrazu nám došlo, jak si to přebral 😀 Ještě, že jsme mu to vysvětlili a neběhal tady dům od domu a nezavřeli ho za sexuální obtěžování.
Už se těším na 1.května, do té doby přežijte to aprílové počasí a aprílové žerty té naší vlády ve zdraví a nezblázněte se, snad už bude brzy lépe.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account