Narodila se roku 1977. Již od dětství psala básně, které postupně přecházely v písně. Nejdříve dobyla latinsko-americký trh a postupně i ten evropský. 

V anglicky mluvících a jiných zemích se prosadila až v roce 2001 se svým prvním anglicky nazpívaným albem Laundry Service, kterého se prodalo přes 20 milionů kusů.

V současné době tvoří pár s o deset let mladším španělským fotbalistou FC Barcelona Gerardem Piquém. 22. ledna 2013 ve 21:36 hodin se jim narodil jejich první společný syn, Milan Piqué Mebarak ve španělskéBarceloně. Rodila na vlastní žádost císařským řezem. Shakira pojmenovala svého syna podle toho, co znamená milý, milující, laskavý ve slovanských jazycích, dychtivý, namáhavý ve starém Římě a sjednocení v Sánskrtu. Shakira těhotenství dlouho tajila a spekulujícím médiím zapírala svůj „jiný stav“, dokud jí nezačalo růst bříško a zpěvačka musela s pravdou ven. V roce 2016 se Shakiře a Gerardovi narodil jejich druhý syn, narodil se 1.3.2016 ve Španělsku v Barceloně. Dali mu jméno Sasha. Když se jim narodil první syn, tak se Gerard Piqué přistěhoval od rodičů k Shakiře.

 

Shakira byly pojménovány parfémy a jsou stejně jako jejich jmenovkyně sexy a energické.


 
Zdroj obrázků: bing.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account