Myslete na sebe, věnujte se sama sobě a všichni kolem to ocení!
Každá z nás má nějaké to trápení, ale také každá k jeho vyřešení přistupujeme zcela jinak – je to závislé na mnoha faktorech. Mnohé z vás může napadnout, jestli tím, čím si procházíte, je skutečně váš osud, budete takto trpět celý život nebo někdy nastane pozitivní změna. Jsou věci, které jsou skutečně dané, kterými si musíte projít – jsou to životní zkoušky a pokud máte tu chuť, sílu v nich obstát, tak se duchovně posunete a „noční můra“ pak zmizí.
Hojně řeším se svými klientkami téma partnerství. Ženy se mnohdy v dnešní době chovají spíše jako muži. Žena bojuje o toho svého pana „Božského“ – píše mu zprávy, snaží se upoutat jeho pozornost nebo zachraňuje vztah, nevěnuje čas sama sobě, vlastně dělá věci, kterými dokazuje (byť většinou nevědomky), že si sama sebe dostatečně neváží.
Pokud se s někým seznamujete, tak byste měly věnovat větší pozornost tomu, co muž říká, jak se chová, protože to už jsou první indicie do budoucnosti. Samozřejmě, že i vaše chování je důležité. Často si některé jeho nešvary můžete obhajovat samy před sebou (třeba občas s nadějí, že ho přeměníte). Měly byste však muže přijmout takového jaký je, protože to samé by mohl chtít vnitřně on od vás a nemuselo by se vám to líbit. Také se při seznamování více zaměřujte na sliby ohledně budoucnosti, protože hodně často se stává, že muž ženě už při první komunikaci slíbí vztah, ale pak po prvním intimním kontaktu najednou změní názor a buď se neozývá (neberte si to osobně – prostě nepatřil do vašeho života), nebo by chtěl víc kamarádský vztah s „benefity“. To pak mnohým ženám zbudou jen oči pro pláč a trápení se, čekání, zda nezmění názor a jestli nebude chtít ten vytoužený vztah. Většinou se to ale nestává, samozřejmě je to případ od případu. Doporučila bych vám, pokud jste citlivější povahy, které se snadno zamilují, intimní kontakt spíše odkládat než na první schůzce učinit opak. Jestliže se vám stalo, že se vám muž, kterého znáte letmo, neozývá, uzavřete tuto etapu, protože to s největší pravděpodobností znamená, že toto není partner pro vás – berte situaci jako ponaučení. Můžete mu vnitřně odpustit (klidně se vyplakejte) a vykročte pravou nohou do skvělé budoucnosti, která je před vámi.
U zadaných žen se zase hojně stává, že žena pečuje o rodinu, zapomíná si udělat čas sama na sebe anebo na partnera, kterému láska či společné chvíle chybí, takže muž jde hledat alespoň na chvíli pocity štěstí jinam (může to být nějaká záliba, přátelé anebo milenka). Pak se vztah mění spíše v takové „kamarádství“, kdy nastává nesoulad – jeden na druhého může svádět vinu a prakticky není velice ochota něco změnit. Změna může být „pouze“ v tom smyslu, že budete hledat společnou aktivitu, která vám oběma bude vyhovovat. Mnoho žen si myslí, že když se časově obětují pro rodinu, tak se jim to vrátí v dobrém zpět, ale to už je podmiňování, kdy by chtěly „něco za něco“ a vztahu to spíše ublíží. Samozřejmě, že existují páry, které spolu tráví hodně času a spíš mají „ponorku“ z toho, že jsou spolu pořád, takže v těchto případech by bylo vhodné, kdybyste si každý vymezil prostor sám pro sebe (stačilo by 20 minut denně). Vím, že hodně z vás napadne, že máte děti a že to není možné, ale když budete chtít oba, tak to dokážete.
Dámy, opravdu nezapomeňte i na své vlastní aktivity (ať máte či nemáte děti), které vás budou naplňovat, protože z vás pak bude vyzařovat jiná, pozitivnější energie, kterou pocítíte i vy.
Článek jsem hodně zjednodušila, protože téma „vztahy“ je komplikované. Jestli se mnou budete chtít rozebrat soukromě váš vztah či jiné téma, tak mě kdykoliv kontaktujte přes můj web www.vestirnaonline.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account