Nevím jak vy, ale já dneska strávila den chozením (dobře, plížením se) za lidma a lovením vět na adresu této středy, tedy svátku lidí, co si myslej, že vědí, co je to ten tajemný a zneužívaný termín “láska”, a že zrovna dneska ho prožijí naplno. 
Nepotřebovala jsem k tomu nic než tužku, papír, silnou bránici a někdy i žaludek.
Je to jako zapnout telku a brát jen první věty při překlikávání programů a stanic…prostě taková dadaistická metoda psaní blogu. 
………………………………..
TOP (H)LÁŠKY:
1) “Sem mu ráno řekla, aby jako pochopil, proč sem tak nas*aná dneska, že je mi nablití z Valentýna…a on prej: miláčku neboj, až ten den přijde, podržim ti vlasy…” (slečna, cca 14 let, v autobusu na Staroměstké. Je fajn, že gentlemani ještě nevymřeli…)
2) “Pitomej Valentýn. Kvůli němu mi ten blbec ráno zasvinil celou postel vajíčkama, když mi nesl snídani, prej jako do postele….Ale prát to budu já, samozřejmě že jo!” (slečna která vypadala, že ani neví, jak vypadá pračka a k snídani zřejmě preferuje nízkotučný jogurt či zrní…)
3) “Koupil mi medvěda!!! Takže to bere fakt mega vážně!!!! Já ale nevim, jestli jsem na to připravená…” (paní hovořící se svou kamarádkou, by oko 37 let, v ruce iphone, kabelku s fake prada značkou a medvědem velkým jak sedmileté dítě)
4) “Mám srdce, tak nepotřebuju žádnýho čůrá*a!” (konverzace dvou kámošek na život a na smrt probíhající na messengeru smrtelně vážně, v metru, doplněná nejméně deseti vytlemenými smajlíky…)
5) “Se*u, srdečně na něj se*u!!!!” (křičí starší žena do telefonu, když schází schody. Ale tak hlavně, že je v tom vášeň, i když je to o hov*u …)
6) “Miluju tě, pusinko, tak večer, pa…”       …..asi dvě minuty……..   “Miluju tě, prdelko, tak odpoledne ju? Papa.” (Ten samý kluk během čekání na tramvaj, cca 8 minut. A pak, že je lásky málo…Zajímalo by mě, dle čeho rozlišuje tu, které říká prdelko a tu, kterou oslovuje pusinko…nebo..radši ne!)
7) “Tak stojim v novým prádle u dveří naší předšíně a čekám ne…A von přijde se sedmi klukama a překvapeně čumí (čuměj), že prej dneska dávaj nějakej hokej a tak jdou na naši plazmovku????” (tak jsem se svou kamarádkou – již patřičně oblečenou – zašla pro změnu na něco ostřejšího…)
8) Z rozhovoru dvou kluků u Vltavy: “..ty vole..mi řekla, že mi na Valenťase dá…tak jsem koupil jahodový šprcky, jako romantika chápeš ne vole…a ty vole, vona mi řekla, že má na jahody alergii?!?!?!” (Ups…..)
9) “Nesnášim tyhle komerční svátky…..ale jako je fakt, že sem vzala Véňu, jakože jsme dělali, že spolu chodíme, a oni nám dali čtvrtý pití zdarma! takže jsem celej den nemusela jíst!!!!” (vypráví velice nadšeně holka vážící i s klíčema v kapse tak dvacet tři kilo max. svým dvěma kamarádkám v KFC, kde popíjí dietní colu. Tak alespoň nějaké výhody tento den má.)
 

S láskou a jistou mírou skepticismu, nadsázky a ztráty iluzí,

zrzka-drzka.com *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account