Tak už i já jsem včera dostala svou maturitní stužku. Podle našeho třídního učitele stužka znamená něco, jako přenesení odpovědnosti na nás a umožňuje nám vstup ke zkoušce dospělosti. Stužkovák jsme měly všechny tři třídy našeho gymnázia dohromady. Možná jsem od toho očekávala víc, každopádně mě to nezklamalo. Jsem hrdá na to, že jsme se dokázal jako třída domluvit jak na stužkách, které naší třídu vystihují, tak na programu, který jsme učitelům předvedli. Pár věcí jsme podcenili, jako v celku nekvalitní DJ a šerpy, na které jsme prostě úplně zapomněli. Každopádně budu na tenhle den vzpomínat do konce života.

Společná třídní fotka nemůže chybět. Bohužel se fotilo ze špatného úhlu, a proto vypadám nejvyšší, což rozhodně není pravda.

Na stužkách jsme se dohodli v celku rychle. A můžu říct, že ze všech tří tříd byly ty naše prostě nejdokonalejší!

Nakonec nesmí chybět takováto fotka:)
Celý stužkovák jsme ukončili dvanáctou hodinou večerní, poté jsme se rozprskli po skupinkách do všech stran, protože – 32 lidí je přece jen dost těžké synchronizovat. Každopádně jsem ráda, že jsem mohla strávit s mou třídou úžasných 6 hodin plných zábavy, hudby, tance, alkoholu … Teď už nám zbývá jen splnit tu “zkoušku dospělosti”.
A co Vy? Pamatujete si na svůj stužkovací večírek?

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account