To, že čokoláda nám pomáhá zvládat náročné situace, zvedne nám náladu a kolikrát zažene i stres, už asi všichni víme. Teď začala pomáhat ve velkém, a to nejen lahodnou chutí.

© Poskytovatel: marianne Milka soutěž
Značka čokolád a sušenek Milka startuje o letošních prázdninách novou spotřebitelskou soutěž s názvem „Čas na jemnost“. Každý den od 3. srpna do konce září získá jeden vylosovaný soutěžící, který zakoupí libovolný výrobek značky Milka a svoji účtenku nahraje na stránce Milka.cz, částku pět tisíc korun. To ale není vše! Stejnou sumu pak výrobce produktů Milka, společnost Mondelez, následně daruje Českému červenému kříži. Ten tak za dobu konání soutěže dostane celkem 295 tisíc korun.
Slíbené finanční prostředky využijeme na nákup potřebných diagnostických přístrojů pro Dětskou odbornou léčebnu Charlotty G. Masarykové v Bukovanech a dále na obnovu technického vybavení léčebny, kde se léčí děti ve věku od 1 roku do 18 let s chronickými nemocemi dýchacích cest, astmatem, alergiemi, kožními nemocemi, ale také s výživovými poruchami,“ říká Miroslava Jirůtková, vedoucí Programového oddělení Českého červeného kříže.

 
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account