No 🙂

Ve stejném duchu můj život pokračoval než jsem přišla do puberty a zjistila, že vše není tak růžové jak se zdálo. 
Že i kdybych se na hlavu postavila, tak prostě nebude a nebude po mém. 

Přišla první láska a zlomené srdce. Najednou se objevila komplikace, kterou jsem si nebyla schopna až tak připustit . Vždit maminka přece říkala, že já jsem ta nejhezčí. Tatínek říkal, že já jsem ta nejlepší. Měla jsem v rodině takovou oporu, že jsem ani na chviličku o sobě nepochybovala. 
Vždy jsem dosáhla všeho co jsem chtěla, aniž bych si svou sílu uvědomovala. Nebyla jsem za to vděčná, chtěla jsem více a více.
Své zlomené srdce jsem nesla těžce a opravdu jsem tehdy začla vidět svá negativa. Vtipné je, že jsem obviňovala všechny a všechno kolem sebe, ani na chviku jsem se nezamyslela nad tím, co jsem udělala či řekla špatně nebo proč mě vlastně přestal mít rád, z jakého důvodu a jakou to mělo příčinu. Zaměřila jsem se pouze na své zevní já a na to jak mě nikdo nechápe. Cítila jsem zlost a nepochopení.

 

8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad*d**psss*8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad**sad**psss*8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad**sad**psss*8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad**sad**psss*8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad**sad**psss*8-)*sleep**coffee**angel**wine**gift**smile*:-)*smile**gift**psss**sad**coffee*8-)*psss**sad*
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account