Dámy, přiznejte se, jak to máte se svátkem sv. Valentýna? Taky se vám ježí chlupy na těle, když to někdo vysloví? Mě tak trochu jo. Jako malá jsem vždycky naivně toužila po nějakém tom tajném ctiteli, který by mě Valentýnkou potěšil. Leč, když jsem jí jednoho dne konečně našla ve schránce, vůbec to nebyl žádný princ na bílém koni (rozuměj: ten, co se mi líbí), ale bývalý kluk mojí kamarádky, který mi tam vyznal lásku skutečně natvrdo: “Myluju tě.” (ne, nebyl to vtipný záměr). 🙂
Proč se tedy stresovat nějakým svátkem a následně brečet, že si na nás nikdo nevzpomněl? Místo toho můžeme lásku oslavovat po celý rok. Třeba i každý den, když se nám zrovna bude chtít.
 

Proč slavit, kdykoliv si vzpomeneme?

 

Když budeme našeho chlapa těšit průběžně celý rok, i on se k nám podle toho bude po celý rok chovat. Třeba vás taky překvapí milou večeří, masáží nebo květinou, když to budete nejmíň čekat.

Pánové mají přece moc rádi, když jim jejich drahá trošku zalichotí, pochválí je a uvaří jejich oblíbené jídlo. Díky tomu vás budou vaši muži na rukou nosit. Věřte, že to funguje.

Když se nebudeme stresovat nějakým datumem (a ještě tak brzy po Vánocích), o to lépe vymyslíme, čím naše milé potěšit. Navíc pak vůbec nevadí, když to třeba e-shop nedoručí včas.

Když zapomeneme, že nějaký svátek zamilovaných existuje, alespoň nebudeme v ten den něco očekávat. Takto si totiž zbytečně jen vyvoláváme zklamání a špatné pocity. Však víte, jak to má spoustu chlapů s datumy.

Pozor, velmi důležité! Nezapomeňte, dámy, oslavovat taky lásku samy k sobě! A to nejlépe skutečně každý den. Nesmíme na sebe zapomínat, protože spokojená já = spokojené okolí. Hýčkejte se, pochvalte se, relaxujte, dejte si vanu, sklenku vína, dobré jídlo… zkrátka věnujte si každý den alespoň chvíli. 

Napadá vás ještě nějaký jiný důvod, proč slavit celoročně a vykašlat se na 14. únor? Pochlubte se v komentáři.
A pokud byste chtěli inspirovat, jak naše milované potěšit, přečtěte si článek
Valentýn neValentýn… aneb dárky z lásky, které si můžete dávat klidně po celý rok.
 
Veru.Doudo / DárkoBlog.cz  (FB / IG)
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account