Mám to štěstí, že se řadím mezi pár stovek žen, které mohly vyzkoušet kosmetiku CeraVe.
Když mi přišel domů uvítací balíček – někteří vědí odkud vítr vane…. tak sem nečekala, že by mne tato kosmetika tak zaujala… poprvé se mi to stalo díky tomuto portálu ženy s.r.o. s krémem od Priody s hlemýždím výtažkem a po dvou letech se mi to opět přihodilo…
Tato kosmetika, tedy konkrétně dva produkty:
ČISTÍCÍ PĚNÍCÍ GEL – nemám absolutně žádný pocit stažené pokožky je bez mýdla, je bez parfemace a je hypoalegrenní… Po očištění mám ihned pocit opravdové čistoty, bez narušení kůže – vůbec nezčervenám a mám pocit svěžesti a hydratace. 
HYDRATAČNÍ KRÉM – tohle je PECKA.  Nanesete na obličej, můžete i na tělo – prostě kamkoli na kůži, krém se ihned vstřebává, nezanechává žádný mastný film a to důležité PO CELÝ DEN MOJE PLEŤ POCIŤUJE HYDRATACI.  Moje pokožka na obličeji přestala “šustit.” Krém používám jak ráno tak večer a vzhledem ke klimatu, který v posledním měsíci byl – teplo, zima a tak pořád dokola, se moje pokožka opravdu dala do lepšiho stavu nejen když si po ni přejedu rukou, ale nepociťuji žádné pnutí a mám pocit zdravé pokožky. A vůbec nemám strach vyjít ven ať už svítí slunce nebo mrzne – krém využívám jako podklad pod make-up a zatím 100% spokojenost i jako podklad. 
CeraVe – nebudu vypisovat co to všechno má – kdo chcete vyzkoušet, a opravdu tady bych se té investice vůbec nebála, tak si minimálně ten hydratační krém pořiďte.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account