Každá žena je jiná, ale přesto lze najít společné charakterové rysy. Máme rády, když víme co se bude dít. Kdy přijde bod A a co bude následovat po něm, jaký je obsah bodu B a v jakém časovém horizontu se dá očekávat bod C. Proto chceme vědět kdy se např.vrátíte z práce. Riskujete tak totiž to, že  třeba polévka bude studená a to nemáte rádi *smile* Takže ve výsledku myslíme jen a pouze na vaše dobro.

Ať už máme kabelku velkou a nebo malou, zásadní pravidlo zní. Předměty se z kabelky loví jako kapři na vánoční trh. Chvilku to prostě trvá*smile* Muži si myslí, že máme v kabelkách bordel. Říkejme tomu raději “kabelkový chaos”.
Tak minimálně jednou do měsíce, potřebujeme více pochopení a podpory. Emoční bouře se nás žen týkají o něco víc než mužů.
Přitahují nás výlohy, blýskavé předměty, štěňátka….
My ženy samozřejmě víme, že  konkurenci nemáme. Ale chceme si být jisté, že  si to dostatečně uvědomujete i vy samotní. A tak nás opravdu nepotěší, když se obdivně vyjadřujete např. o poprsí nějaké televizní hvězdy. Podobné hlášky si prostě raději nechte pro sebe a nebo  své kamarády.
Napadají vás ještě nějaké znaky , které máme všechny společné a nebo alespoň velmi podobné?
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account