Připravit se na večírek ve 20 pro mě znamenalo jediné: nanést si nad i pod oči co největší množství stínů a k tomu půl kila řasenky, abych si připadala jako osudová žena s uhrančivým pohledem.Až po letech jsem pochopila, že  nevypadám jako osudová žena, spíš jako mýval  nebo jako prostitutka, která dostala pěstí. S líčením jsem tedy trochu přibrzdila.
Ve 20 pijete cokoliv, na co máte peníze a nebo co vám někdo objedná. Po čtyřicítce taky. Jenže už vám většinou nikdo nic moc neobjedná a tak pijete to , na co máte peníze????. Hlavní rozdíl je tedy v tom, že  máte trochu víc peněz a zaměníte “beton” a “bavoráka” za gin s tonikem a nebo za kvalitní víno. Já jsem navíc pochopila, že  to s tím pitím co největšího množství vody není žádná pověra.

Večírky ve 20 byly samé překvapení. Kam vyrazíte? Co se asi stane po půlnoci? Kdo bude tančit na stole? Večírky po 40 jsou předvídatelnější. Půjdete do slušné restaurace nebo vinárny.  Potom, až tam zavřou, půjdete kamkoliv, kde mají otevřeno.  Potom půjdete domů.V čem je to tedy vlastně zábavné? Já vždycky čekám na ten okamžik, kdy se přestane mluvit o tom, kde jsou nejlepší sjezdovky a jak se daří vašim dětem ve škole.Pak se začne mluvit o věcech, o kterých se za střízliva/skoro nikdy/ nemluví.???? ????????????????????????????????????????????????
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account