100

Je neděle a já se těším na várku testovaček. Nedočkavě otevírám email….a ano…je to tady. Je leden, všichni hubnou, ani Ženy nejsou výjimkou. A ani já ne. Vánoce mi pravidelně přičarují 2 kg, které další 2 měsíce pracně shazuji. Ale letos to půjde samo, zapojím se do testování, mám tu hned několik možností.
Speciální drinky…. v hlavě mi bliká – jasně, ber to, je to na chvíli, to dáš. Po chvilce nadšení opadne…Ali, vzpomeň si na minulý pokus, ty 2 kg tě stály nejmíň dvoje boty a pak jsi to zase nabrala zpátky…dobře, nechám testování jiným.
Ale další testovačka je knížka o hubnutí…jo, to chci, když to tedy nevyjde s drinky, budu hubnout podle knížky, jasně, to dám. Po chvilce se ozve ten malý otravný hlásek v hlavě: Ty máš doma knížek o hubnutí málo? Jídelníček od Havlíčka jsi ani nedočetla, natož abys podle toho jedla. Krom toho jsi toho přečetla už tolik, že máš pravidla správného stravování v malíku. To, že to neděláš, je druhá věc. No tak dobře, knížku teda testovat taky nebudu.
A hele, ještě další testovací hubnutí, dokonce na 3 měsíce, pod dohledem odborníka, no to je paráda, Ali, budeš štíhlá jako laňka, to dáš. No, dám….zase se ozve ten nepříjemný hlásek, mé realistické já: to jako 3 měsíce bez skleničky vína???? bez kousku čokolády??? nehubneš poprvé, určitě tě budou nutit cvičit a možná ti zakážou i kafe, no minimálně mléko….lehce zaváhám….taky asi budou chtít nějakou fotku před a po…to je taky hrozný….ach jo, tak zase nic. Ale nevadí, testovačky toho nabízejí víc, budu testovat něco jiného.
No podívej se na to, tady můžu testovat jídlo, zdravé chipsy, to je správné testování pro mě. Dívám se na letáček a říkám si: tyhle už jsi koupila, byly děsně pálivý, tyhle zase hnusný, jo, tyhle byly docela dobrý…poslechni, proč to chceš testovat, když je znáš…..dobrá, tak ani chipsy. Co tam je dál?
Kniha: nauč se anglicky – to zavrhnu hned, vylepšit svou ingliš v plánu letos nemám, co další možnost?
Voucher na boty…a pak že bůh neexistuje, konečně mě vyslyšel, tak na tomhle testování nenacházím žádné mouchy…cože musím udělat?  aha, soutěžní otázka…jasně, pak si to přečtu, ještě zjistím, co tu je jiného, kabelka by se taky šikla.
Dokonalé opálení…  nebudu vyblitá a i v zimě budu vypadat, že jsem se právě vrátila z drahých exotických krajin, jo, to chci, to chci, to chci, kdyže se testuje? Aha, příští týden, no jasně, to se určitě přihlásím.
Tak a jsem u poslední nabídky testování – čokoládové pralinky, no hned mám lepší náladu, a to jsem je ještě neochutnala….testuje se až za 10 dní..jejda, snad na to nezapomenu…no Ali, zapomenout na čokoládu…to přece nejde.
Uplyne 14 dní, je neděle, ano, jasně, neděle, další várka testovaček….sakra, ty boty, chtěla jsem testovat boty, soutěžní otázka, jasně, vím, do kdy??? aha, tak nic, boty si holt budu muset koupit za své. A ty pralinky???….je mi jasné, že jsem to prošvihla a že termín testování ani nemusím hledat. Ale optimismus neztrácím, před sebou mám přece další nabídku, jednou to určitě klapne.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account