Narodila se v hlavním městě Praze v roce 1968 velmi slavným hereckým rodičům, Vlastimilu Brodskému a Janě Brejchové. Rodiče nechtěli aby se Tereza stala herečkou, a tak ji vodili s sebou do divadla, aby jí hraní znechutili. Měla ovšem velký herecký talent. A tak se rozhodla, že herectví vystuduje. Po úspěšném absolvování konzervatoře zamířila za zkušennostmi do divadel. Mohli jsme ji vidět v divadle Na Zábradlí, Vinohradském divadle, nebo v Činoherním klubu.

Poprvé se objevila v komedii SLEČNA GOLEM, kterou režíroval Jaroslav Balík. Po té následovaly role v dětstkých filmech KOČIČÍ PRINC, AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ atd. Se svou matkou jsme ji mohli vidět ve filmu VLASTNĚ SE NIC NESTALO. Je taktéž velmi známá z televizních inscenací, nebo z rozhovorů v novinách.

Získala Zlatého lva za vedlejší roli ve filmu MÁ JE POMSTA. Je známá i tím, že se nevyskytuje moc ve společnosti. V dnešní době ji můžeme vidět v seriáli Slunečná. Dlouhá léta také hrále v nekonečném seriálu Ulice.Má nevlastního bratra Marka, který je znám hlavně ze seriálu Křeček v noční košili. V současné době se věnuje hlavně malířství. Je provdaná za manžela Herberta Slavíka. Se kterým má syna Samuela. A před pár dny se stala babičkou.
Hvězda Slunečné Tereza Brodská se pochlubila snímkem s rodiči. Na něm je  jako kojenec | ŽivotvČesku.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account