Už dlouhatánskou dobu si barvím vlasy- buď používám peroxid či obyčejné barvy z drogerie. Moje vlasy na to doplatily, začaly hodně padat a tím pádem řídnout nemluvě o tom, že nechtěly vůbec růst. Hledala jsem něco co je pro mě jako ženu na rodičovské peněžně přijatelné a něco co opravdu pomůže. Našla jsem šampon od Revalidu. Nejdřív jsem projela internet a přečetla mnoho a mnoho recenzí a až na pár vyjímek si šampon lidi opravdu chválí a já po měsící používání musím naprosto souhlasit s kladnými recenzemi které jsem si přečetla…
Vlasy padají a to rozhodně méně než před používáním. Také je vidět, že vlasy rychleji rostou( je vidět na odrostu) k tomu mi začaly růst další nové vlásky. Nehledě na to, že šampon nádherně voní. Dřív jsem si vlasy myla jednou za dva dny, teď stačí jednou za 3 což je pro mě neskutečná výhoda. Ze začátku používání jsem měla vlasy strašně hrubé a šly špatně rozčesávat, dávám to za vinu používání šamponu se silikonama které jsem používala před tím. Po měsíci používání jdou vlasy bezvadně česat a upravovat. Pokožka hlavy nesvědí.
 
Složení šamponu Revalid: obsahuje extrakt z ovsa, pšeničné proteiny a panthenol.
Cena přípravku taky není vůbec špatná, já koupila v lékárně za 169,- na internetu se cena pohybuje podobně ovšem musíte připočítat ještě poštovné.
 
*heart*Takže směle do toho pokud ještě váháte nad koupí, já vřele doporučuji a za zkoušku to určitě stojí!!! *heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account