Dříve byla moje peněženka nabitá všemožnými kartičkami, ale pak jsem objevila aplikaci Stocard a peněžence i mým zádům se značně ulevilo.
Když jsem se poprvé zaregistrovala k nějakému členství, strhla se lavina. „Hm, v tomto obchodě mají také dvojí ceny, přeci nebudu hloupá a nebudu platit tu vyšší!“ Příště při nákupu v eshopu jsem si všimla *, u které bylo uvedeno, „5% sleva pro registrované členy“, nebo „100 Kč na Váš první nákup při registraci“. No prostě je to peklo a kde jde využít slevu tak ji využiju. Ráda a často nakupuji na internetu, má to řadu výhod, ale občas je to závislost. (Třeba alliexpress) Také při online nákupech zjišťujete, jestli někde nejde stáhnout slevový kód?
Prostě když si slevu zasloužíte, můžete ji dostat, ale kdo o ní neví, ať platí plnou cenu a třeba i to poštovné.
Novinkou pro mě jsou členské aplikace napojené na kartičky. Dneska půjdu testovat jednu drogerii, která má při stažení aplikace 20% slevu na první nákup. Samozřejmě jsou zde podmínky, jako že to neplatí na akční zboží, jiné slevy a podobně, ale když už něco potřebuji…
V mobilu jsem si už založila složku s názvem „Shopping“, kde mám všechny tyto aplikace po hromadě. Nejde tedy o diskriminaci, také těchto slev můžete dosáhnout, ale toho pocitu se nezbavím.
A co vy, také je Vám zatěžko zaplatit na zboží plnou cenu když nemusíte?
 
 
Fotografie od uživatele Anthony ze služby Pexels

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account