Tato herečka se narodila v Bohumíně v roce 1975. Už od školky vystupovala ve školních besídkách. Bylo tedy jasné, kam povedou její kroky v pozdějších letech. Vystudovala konzervatoř v Ostravě. Během studia této konzervatoře hrála v Divadle Petra Bezruče a v Divadle loutek. Po úspěšném vystdování získala angažmá v divadle Aréna a po té v Národním divadle moravskoslezském.
Našla si přítele, se kterým se odstěhovala do Prahy. V hlavním městě se jí zadařilo natolik, že získala dvě velké role. Tou první byla Funny v muzikálu Funny Girl a ta druhá byla role ukrajinky Světlany v nekonečném seriálu ULICE na TV Nova. Některé diváky zmátl přízvuk, který v seriálu používala, a mysleli si, že Tereza Bebarová opravdu pochází z Ukrajiny.V roce 2006 získala dvě ocenění. Cena Thálie za Funny a televizní objev roku za Světlanu.
Věnuje se také dabingu. Dabovala Angelinu Jolie ve filmu Sedmý hřích. Za tento dabing získala cenu Františka Filipovského. Jejím partnerem je scenárista Ivan Kotmel, spolu mají dceru Klaudii (*2013) a Sofii (*2019)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account