130

Znáte klub Mecca? Stojí za to se tam vypravit!
Pražská klubová scéna nabízí mnohé, ovšem holešovický klub Mecca se může pochlubit obzvlášť pestrým programem. Její spolumajitel Radek Koch se snaží v nově zrekonstruovaném klubu, který před dvěma lety v podstatě srovnal se zemí a dal mu novou podobu i funkčnost, přinést svým hostům co možná největší možnost využití. Proto se klub zařadil mezi vyhledávaná místa pro rozmanité druhy společenských aktivit.
Jednou z nich bylo odpolední 8. profesní setkání magazínu Best of, jehož se klub Mecca účastnil jako partner. V rámci profesních prezentací, které jsou nedílnou součástí tohoto pravidelného programu, mohli hosté zahlédnout skutečně ojedinělý a netradiční program.
Společenskou událost zahájila francouzskou hymnou interpretka muzikálu Antoinetta – královna Francie, Pavlína Matiová. Nebyla ovšem zdaleka jediná, kdo muzikál zastupoval. V rámci programu, jehož účelem je zároveň i představení hudebních žánrů a profesí, vystoupili i její kolegové Renata Drössler, Peter Strenáčik a David Uličník. Interpreti z muzikálu, který je realizován pod taktovkou producenty Emy Krahulíkové, vystoupili ve svých divadelních kostýmech. V těch je také můžete vidět v divadle Hybernia v centru Prahy. Autorem kostýmů je Josef Jelínek.
Hudební vystoupení obohatila klasická hudba houslisty Pavla Šporcla a swing v podání Jana Smigmatora.
Neodmyslitelná podpora neziskových organizací v rámci 8. profesního setkání patřila následujícím:
UNICEF – zastoupený Alešem Foltýnkem a Pavlou Gombou
Český národní registr dárců dřeně – zastoupený ředitelem Danielem Pagáčem
Nadační fond Ivana Hlinky – zastoupený generálním sekretářem Českého svazu ledního hokeje Martinem Urbanem a hokejistou Jiřím Šlégrem.
Oblastní charita Hodonín – zastoupená ředitelem Václavem Salajkou a Ludmilou Malou
Společenská událost se konala za podpory Aurum Clinic, Mecca Club Prague, Czech Masters European Tour, Sisel Kaffé, muzikálu Antoinetta královna Francie, Karlovy pekárny, Orange Production, cateringu Jana Paukerta, květinářství Papavera, módní návrhářky Aleny Wilson, Vinařství Chateau Lednice a vlasové kosmetiky Aloxxi.
 
Foto a zdroj: www.ibestof.cz
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account