100 Her pro každou příležitost.
 
Blíží se prázdniny, a s nimi i plánování volného času dětem a vnoučatům.  Někdy je to snadné vymyslet program, někdy už nám trošku docházejí nápady. Pak je otázka : „Co budeme dneska dělat?“ trošku oříšek.
Důležité je, aby si děti alespoň o prázdninách trochu odpočinuly od počítačů a telefonů. Ať je venku hezky, nebo ošklivě, je fajn se bavit. Děti se pro hru nechají snadno nadchnout, takže zbývá jen vymyslet jakou hru hrát. Tomu skvěle pomáhá knížka 100 Her pro každou příležitost od Ivana Bretta z nakladatelství Kazda.

O knížce není potřeba zdlouhavě mluvit. Obsahuje totiž přesně to, co nabízí v názvu –a to 100 her pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat.
Knížkou jsem už se zájmem listovala. Některé hry jsem znala, jiné jsou i pro mne novinkou. Pravidla každé hry jsou velmi srozumitelně popsaná, pochopíte je velmi dobře. Stačí si prostě jen zvolit hru, která se hodí pro danou chvílit a začít si hrát.

Pokud chcete zábavu pro děti (i dospělé), a máte pocit, že hrajete pořád ty samé hry, zkuste nakouknout do téhle knihy plné inspirace. Ze stovky her si vybere opravdu každý
Pokud vás kniha zaujala, prohlédněte, nebo kupte si ji po kliknutí zde: 100 her pro každou příležitost.
Celý sortiment nakladatelství si prohlédněte zde: nakladatelství Kazda.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account