Neuvěřitelná cesta 

Rodinka s dvěma psy a trochu rozmazlenou kočkou spojuje fakt, že všichni umí mluvit. Jednou musí lidé odjet na nějakou dobu pryč a psi s kočkou se dostanu k tetě na venkov. Vydají se na strastiplnou cestu za svými majiteli. Některé dny jsou plné zábavy, jiné o hladu a strachu.

Rok: 1993      

Hodnocení dle ČSFD: 76%    

Žánr: Rodinný, komedie, drama

Neuvěřitelná cesta 2: Ztraceni v San Francisku

Rodina vezme své ztřeštěné mazlíčky na dovolenou do nádherné Kanadské přírody, kde začíná jejich dobrodružství. Jeden neukázněný pes na letišti v San Francisku uteče a věrní přátelé ho následují. Chtějí se vrátit domů, do jejich domu na předměstí San Franciska, musí projít městskou džunglí. 

Rok: 1996      

Hodnocení dle ČSFD: 65%       

Žánr: Rodinný, komedie, drama

Alfa

Dobrodružství se odehrává v poslední době ledové, zhruba před 20 tisíci lety v Evropě. Při výpravě je jeden lovec zraněn a nechán napospas svými druhy. Při zotavování se snaží ochočit vlka, které taktéž opustila smečka. Snaží se naučit spoléhat jeden na druhého a dostat se domů dříve, než přijde smrtonosná zima. 

Rok: 2018    

Hodnocení dle ČSFD: 62%        

Žánr: Akční, drama, rodinný, dobrodružný

Balto

Příběh pochází z roku 1925, odehrává se na Aljašce. Balto je kříženec vlka a obyčejného venkovního psa. Žije na ulici města Nome s přítelem kačerem Borisem. Ve městečku vypukne zlá nemoc a nejsou léky, protože je městečko odříznuté kvůli hustému sněhu a zimě. Musherský tým vyráží pro léky v čele s nafoukaným Ocelákem, který při zpáteční cestě ztratí orientaci. V tom okamžiku vybíhá Balto, aby vše zachránil. 

Rok: 1995       

Hodnocení dle ČSFD: 76%    

Žánr:Rodinný, dobrodružný, drama

Bílý tesák

Přátelství chlapce a vlka vzkvétá v aljašské divočině. Mladík se snaží najít zlato v nebezpečném Yukonu. Při svém hledání narazí na psa, který je napul vlk a napůl pes. 

Rok: 1991     

Hodnocení dle ČSFD: 68%      

Žánr: Drama, dobrodružný

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account