Kdy 10. září 2021 – 12. září 2021

 
Od prvního Světového poháru, který hostily Karlovy Vary v roce 2017, proteklo v řece Teplé hodně vody a po majestátních kolonádách prošly tisíce lázeňských hostů.
Těšte se na prestižní souboje české elity se světovou špičkou, na nejkrásnější a zároveň nejtěžší trať v triatlonovém kalendáři a také na fantastický divácký zážitek.

CITY TRIATHLON ale není jen o profesionálech a světových hvězdách. Své sportovní příběhy tu o závodním víkendu napíší také amatérští sportovci při závodech Age Groups. Každý z nich bojuje sám za sebe, ale i sám se sebou, aby odevzdal co nejlepší výsledek. Radost z pohybu zažijí i nejmenší závodníci při GEIS BABY DUATHLONU.

Plavání + Kolo + Běh = Triathlon
Vše začalo přesně před čtyřiadvaceti lety v roce 1994, kdy Karlovy Vary hostily první závod Českého poháru. Rok po roce prestiž vrůstala. V roce 2020 můžete jít fandit na Rolavu či do lázeňského centra. Tady všude se totiž bude závodit. A tentokráte se světovými hvězdami –city triatlon Karlovy Vary je letos opět součástí světového poháru v triatlonu. Na akci soutěží na 150 profesionálních elitních závodníků .

Během 3-denního eventu si všichni najdou to své. Rodiny s dětmi se mohou zúčastnit City Night Run, což je nesoutěžní rodinný běh nočním městem kolem lázeňských dominant. Děti si mohou zkusit Baby Duathlon, handicapovaní Paratriathlon, amatérští sportovci Age Groups.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account